Sita teeninduse õhtusöök

Ainult meilt Järele proovitud! Populaarne
3.9 4 tagasisidet

Sita teeninduse õhtusöök


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

49,99 €

49,99 €

Elamuse kirjeldus

Ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust!

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? See kõik on liiga ameerikalik Sinu jaoks? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on kiitnud Su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aegajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

PS! Emotsioonide endas hoidmine pidi eluiga lühendama!

Mida kingitus sisaldab? Imeliselt maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

 

Rohkem infot: info@kingitus.ee või 655 9165 (E-R 9-19.00, L-P 9-17.00).


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Üritus toimub vaid kindlatel kuupäevadel! Kui veab, anname sellest pikemalt ette teada kui tunnike.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

NR99 kohvik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

3.9 4 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Ida
Ida

Õhtusöök, kus võid klient-on-kuningas-mentaliteedi koju jätta, sest õhtu kulg kujuneb täielikult teenindajate tujust!
Enne sinna minemist kartsin, et kogu õhtu on veider ning kelnerid üritavad nalja teha, tekitades klientidele veidra õhkkonna. Reaalsuses said nad sellega suurepäraselt hakkama, sest õhtu oli täis siirast naeru!

 

Miks seda elamust kogeda?


  • kolmekäiguline õhtusöök on imemaitsev
  • NR99 õhkkond on väga hubane
  • teenindus, mille laadset sa ei leia mitte kuskilt mujalt
  • kui veab, saad ka mõne teenindaja telefoninumbri


Kliendid on öelnud

Tairi

Väga lahe õhtu. Kogu teenindusprotsess oli üles ehitatud selliselt, et kõik said naerda. Igakell läheks uuesti. Boonusena oli ka teenindajate poolt väike muusikaline etteaste tuntud viiside saatel. Toidud maitsvad - muidu ei ole veiseliha meeldinud, kuid seekord oli väga mahlane, sulas suus, imemaitsev. Soovitan!!

Helen

Õhtu oli huvitav, naljakas...harjumatu :) aga teenindus oleks võinud veel sitem olla. Kogu õhtu ülesehitus, teenindajate mäng e. teenindus oli huvitav, oleks võinud natuke ülbem olla. Muidu oli meeleolukas...kohati isegi tõetruu :) Toit maitses väga. Kaaslane kes ei ole magusasööja, kiitis magustoitu.

Siret

Väga meeldis, huumorit sai pidevalt . Õnneks ei olnud keegi isiklikult solvav, vaid pigem naljakas. Soovitan ka teistele. Tundus nagu oleks terve õhtu olnud etenduse keskel. Pearoog ja magustoit olid eriti maitsvad

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta