Teatri-, kino- ja muuseumipiletid

Otsid kingitust kultuurisõbrale, kellele meeldib pidevalt enda silmaringi avardada ja kursis olla uusimate lavateostega? Või vajad midagi inimesele, kes tahaks kõike seda teha, aga väidetavalt puudub tal selleks aega? Aitab vabandustest - saada ta ise elamusi nautima! Siit leiad valiku erinevatest teatri-, kino- ja muusemipiletitest.

Kui need tunduvad aga liiga lihtsatena, siis leia talle hoopiski sobiv põgenemistuba , fotosessioon  või seltskondlik kingitus .

 

Vali vaade
Tulemused: 28

Teatri-, kino- ja muuseumipiletid

Teater, kino ja muuseumid on ühed vanimad meelelahutusviise. Amfiteatrites toimusid esimesed lavastused juba rohkem kui 2500 aastat tagasi. Läbi aegade on teatrikunst olnud midagi, mille kaudu tegijad ennast väljendavad. Paljudes teostes on selgelt näha ühiskonnakriitilisus ja tugev ironiseerimine teemade üle, mis inimestele korda läheb ning millega ei olda rahul. Teater on midagi, mis on samal ajal meelelahutuslik, hariv ja silmaringi avardav. Kinoekraanidel hakati esimesi filmikesi näitama 19. sajandi teisel poolel Pariisis. Esimesed katsetused, mida näidati, olid väga algelised, kuid sellegipoolest oli tegemist innovatsioonilise leiutisega. Tänaseks on filmimaailm ja - tööstus üheks suurimaks meelelahutusharuks, kus läbilöömine õnnestub vaid vähestel. Kino ei ole enam haruldane nähtus, kus saavad käia vaid privilegeeritud inimesed.

Igaüks võib vaadata meelepäraseid filme, igaüks võib saada filmitegijaks. Muuseumid on suurimad ajaloo talletamise asutused, kus kõik ekspositsioonid on väljanäitusele pandud nii, et kõik uudistajad saaksid neid vaadata. Muuseumide olulisus seisneb peamiselt inimeste harimisel, samaaegselt hoitakse olulisi ajalooväärtusi heas korras, sest nagu Juhan Liiv on öelnud: "Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta." Kingitus.ee valikust leiad palju teatri-, kino-, ja muuseumipileteid. Nii saad oma lähedastele kinkida uusi ja väärtuslike teadmisi ja avardada nende silmaringi. Kingi neile elamus, mis saadab neid mistahes maailmasse või hoopiski ajas tagasi. Need on teadmised, mis jäävad kogu eluks.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18