Vabamu ja KGB vangikongide ühiskülastus

0.0 0 tagasisidet

Vabamu ja KGB vangikongide ühiskülastus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

18,00 €

18,00 €

Kirjeldus

Need püsinäitused on eestlaste lugudest, inimlikest väärtustest ning Sinu rollist vabaduse hoidmisel. 

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum VABAMU on Eesti suurim kodanikualgatusel loodud muuseum. Uus püsinäitus "Vabadusel ei ole piire" on lugu hakkamasaamisest ja ellujäämisest, lootusest ja vastupanust, taastamisest ja vabadusest. Jutustuste vahel kuuled autentseid mälestusi. Sõna saavad ohvrid, täideviijad, kaasajooksikud, vabadusvõitlejad, kollaborandid, vastupanijad jne.

Külastuse teiseks osaks on aadressil Pagari 1 asuvad kurikuulsad KGB vangikongid. KGB vangikongide näol on tegemist omamoodi vaikiva ja vahetu tunnistajaga, mis kõneleb iga seinapooriga seal aset leidnud inimõiguste ränkadest rikkumistest ja inimvaenulike režiimide kuritegudest.

Mida kingitus sisaldab? 

Vabamu püsinäituse "Vabadusel ei ole piire" ja autentsete KGB vangikongide püsinäituse "KGB m(aja) lugu" ühiskülastust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Okupatsioonide ja vabaduse muuseumis VABAMU saab e-giidi kasutada eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania ja prantsuse keeles. 

Vabamu (Toompea 8, Tallinn) on avatud teisipäevast pühapäevani kell 10-18.
KGB vangikongid (Pagari 1, Tallinn) on avatud teisipäevast pühapäevani kell 10-18.

Okupatsioonide ja vabaduse muuseumi VABAMU külastajatele on tasuta parkimine maja taga olevas parklas.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta