Avastamisrõõm Energia avastuskeskuses

Järele proovitud!
0.0 1 tagasisidet

Avastamisrõõm Energia avastuskeskuses


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

12,00 €

12,00 €

Kirjeldus

Kas oled näinud välku päris lähedalt?

Energia avastuskeskus asub tähelepanuväärses hoones. Just siin, vanas Tallinna elektrijaamas, hakati 20. sajandi alguses esimesena üldkasutatavasse võrku elektri tootmiseks kasutama põlevkivi. Avastuskeskuse asub kolmel korrusel, kus on 100+ käed-külge eksponaati, mis võimaldavad füüsikanähtusi turvaliselt ise uurida ja katsetada.

Keskuse tähteksponaadid on Tesla transformaatorid Faraday puuris ja Van de Graaffi generaator, millega tehakse avastuskeskuses iga päev ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioone.

Energia avastuskeskuses asub ka planetaarium, kus saab vaadata keskuses valminud populaarteaduslikke lühifilme.

Mida kingitus sisaldab? Täispilet Energia avastuskeskusesse ning planetaariumi film (võimalik valida sel päeval kavas olevate seast 1 film).

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Energia avastuskeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Järele proovitud!

Laura

Energia Avastuskeskus:

Huvitav külastus
Energia Avastuskeskusesse sisenedes märkasin esimesena kohe neid tulede värve ja suurt planetaariumi, mis on kuplikujuline ehitis all korrusel.
Keskuses ringi jalutades on erinevad eksponaadid, kus on ka ära seletatud kuidas miski toimib nt kuidas tuuleenergia või elekter kasulik on ja kuidas need inimesteni jõuavad. Kohapeal saab endale ka pisikesest kingipoest meeneid soetada ning soovi korral ka jäätist süüa.
Kõige kõrgemal korrusel on ka huvitavaks püsinäituse eksponaadiks Tesla transformaatorid, millega tehakse igal päeval teatud kellaaegadel välgudemonstratsioone. Samuti on keskusel ka teadusteater, kus tehakse erinevaid katseid ning õpitoad, kus keskuse erinevaid eksponaate lahti seletatakse. Minu lemmikuks sai planetaarium, kus sai nii kott-toolidel kui ka tava toolidelt filmi nautida ????
Miks minna?
mõnus ajaveetmisviis nii perele kui ka paarile
planetaariumi filmid on harivad ning silmailu pakkuvad
Energia Avastuskeskuses on uudistada nii suurtel kui ka väikestel


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta