Ärikingitused

Ärikingitused on viimasel ajal järjest tõusev trend – kuid mida kinkida äripartnerile, kellest me üleliia palju ei tea? Kinkida kommikarp on igav ning vanamoodne. Meie eesmärgiks on pakkuda inimestele elamusi ning miks mitte ette võtta näiteks Meenikunno räätsamatk või ühiselt minna “Casino Heist” põgenemistuppa?

Vaata ka: kingitused kolleegidele, ülemusele ja töötajatele.

Vali vaade
Tulemused: 75
Vaadatud 60 - 75

Ärikingitused

Soovid avaldada oma äripartneritele muljet, siis on meil olemas teile erinevad kingitused. Tihti võib osutuda väike meene oma äripartnerile tähtsaks suurte otsuste vastu võtmisel ning hiljem kulutuse mitmekordselt tagasi tuua. Samas võib olla näiteks ka tööpingete leevendamiseks hea viis osa võtta paintballi lahingust – saate peaaegu ohutus keskkonnas ennast välja elada ning hiljem juba asju rahulikult edasi ajada.

Äripartnerite kingitused on samuti tähtis osa ettevõtte maine kujundamisel ja ühtlasi ka reklaamimisel. Meeldiv elamuskingitus jõulude ajal tekitab sooja tunde nii kinkijale, kui ka kingituse saajale. Tihti võib esineda olukord, kus kellegi meelespidamine jääb neile kummitama ning suure lepingu sõlmimisel võetakse seda arvesse. Nagu ka eelnevalt mainisime, siis ettevõttest hea mulje jätmine on järjest tähtsam, sest konkurents on väga tihe, ning endale eelise tekitamine on alati väga kasulik.

Väga paljud kontoris töötavad inimesed on enda igapäevasesse tööellu kaasanud kohvi – selliste inimeste jaoks meie valikus olemas maitsev ja õpetlik kohvi-šokolaadi tuur ning eine. See kingitus sisaldab endast tunni ajast tuuri röstikojas ning hiljem einet kahele. Oma äripartneri ning tema kaaslase rõõmustamine toob kaasa kindlasti ainult positiivset, ning sobib praktiliselt kõigile. Kuna äris on pidevalt konkurents ja võistlus, siis on võib-olla mõistlik mõte minna koos äripartneritega kardisõidu Mini GP-le, ning saate välja selgitada, kes on kõige kiirem.

 

 

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta