Õllerestoran Beer Garden kinkekaart

0.0 0 tagasisidet

Õllerestoran Beer Garden kinkekaart


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

20,00 € 50,00 € 100,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Eriline koht hubase atmosfääriga

Tallinna vanalinnas, vaiksel Inseneri tänaval asub õllerestoran Beer Garden. See on koht, kus nautida häid maitseid, mõnusat atmosfääri ja head seltskonda. Beer Gardeni valgusküllane ruum mahutab suuri seltskondi, samuti leiab vaiksemaid nurgakesi nii ärikohtumisteks kui ka romantilisteks õhtusöökideks.
Tule koos kaaslasega nautima kõike, mida sellel hubasel restoranil pakkuda on!

Mida kingitus sisaldab?
Vabalt valitud toite/jooke kinkekaardi väärtuses õllerestoranis Beer Garden.

Beer Gardeni kinkekaart sobib suurepäraselt kingituseks igaks tähtpäevaks, olgu selleks siis kas isadepäev või armsa sõbra sünnipäev. Restorani kinkekaardiga saab kingisaaja nautida maitsvaid toite, karastavaid jooke ning kvaliteetaega koos lähedastega.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Beer Garden

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: