Kingitused Kiili vallas

Soovid kinkida midagi väljaspool Tallinna, aga samas sellele lähedal? Oleme siia kokku kogunud kingitused Kiili vallas. Rahu ja vaikus või uute oskuste õppimine - elamuskingitused Kiili vallas pakuvad neid mõlemat. Vali meie kingituste hulgast just enda lähedasele sobiv ning anna talle võimalus korraks aeg maha võtta ja täita oma unistusi. Osta kingitus juba täna ning kingi unustamatu elamus!


Ei leidnud siit sobivat kingitust? Vaata ka: kingitused Harjumaal ja kingitused Tallinnas.

Vali vaade

Kingitused Kiili vallas

Kiili vald, Tallinnast lõunas asuv omavalitsusüksus, on ideaalne sihtkoht neile, kes otsivad rahu ja vaikust kaunis looduskeskkonnas. Valla rohelised metsad ja maalilised maastikud pakuvad suurepäraseid võimalusi matkadeks ja piknikuteks. Loodusrajad ja terviserajad sobivad ideaalselt nii jalgsi kui jalgrattaga liikumiseks. Lisaks võluvale loodusele on Kiili vald tuntud oma külalislahkuse ja kogukonnatunde poolest. Kiili rahvamaja korraldab kultuuri- ja spordiüritusi, pakkudes meelelahutust igas vanuses külastajatele.

Kiili vallas asuvat Sausti mõisa mainiti esmakordselt 1453. aastal. Esimene mõisahoone paraku hävis, aga hilisem mõisakompleks toimib praegu konverentsikeskusena ning pidulike ürituste pidamise kohana.
Kiili vald pakub kõike, mida vajad unustamatuks puhkuseks – alates looduskaunitest paikadest ja kultuurielamustest kuni aktiivse ajaveetmiseni. Avasta Kiili vald ja naudi täiuslikku kombinatsiooni loodusest, kultuurist ja külalislahkusest!

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18