Valikuga kinkekaart

Tee ise klaasist vaagen või taldrikud

Tee ise klaasist vaagen või taldrikud


Kiili, Harjumaa
1 In.

79 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
79 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Päästa loovus valla ja tee endale praktilised ja originaalsed klaasitööd!

Võite üsna kindel olla, et selliseid klaase, nagu siin töötoas näete, ei ole Te varem kohanud! Te isegi ei usuks, et need on klaasid! Just ainult neid, spetsiaalset klaasikunsti jaoks toodetud sulatusklaase siin töötoas kasutamegi, osad klaasid on kirjud ja maalilised, osad läbikumavates värvides, osad täiesti läbipaistmatud, mõned klaasid meenutavad värvilist jahu, teised aga värvilisi spagette.

Töötoas valmib üks ca 30x30 cm suurune klaasvaagen või kaks ca 15x15 cm suurust taldrikut. Tööd lähevad klaasiahju sulama ja saate samast kohast kätte 1-2 nädalat hiljem.
Valminud klaasitöö on väga praktiline, saate seda kodus kasutada puuviljavaagnana või taldrikutelt kooki süüa.

Töötoas saate ära proovida ka elavas tules klaasi sulatamise, mis on kindlasti väga ainulaadne kogemus! Sulatate tuleleegis pehmeks klaaspulgad ja tööriistade abil vormite sellest väikese kuuli, meie paneme selle võtmehoidjatooriku külge- nii saate kaasa ka originaalse võtmehoidja.


Mida kingitus sisaldab? Privaatset töötuba ühele, juhendamist ja kõiki vajalikke materjale, kohvi, teed ja küpsiseid. Lisaks põnevale elamusele saab kingituse saaja endale muidugi ka valminud tööd.


KINGITUSEST

Asukoht

Kiili, Harjumaa

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik töötuppa siiski tulla, on võimalik kinkekaart kasutada ära e-poes ja sealt klaasikunstnike töid osta.

Töötuppa võib ka ühe sõbra kaasa võtta, kes aitab ja inspireerib.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta