Tee ise klaasist vaagen või taldrikud

0.0 0 tagasisidet

Tee ise klaasist vaagen või taldrikud


Kiili, Harjumaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,00 €

79,00 €

Kirjeldus

Päästa loovus valla ja tee endale praktilised ja originaalsed klaasitööd!

Võite üsna kindel olla, et selliseid klaase, nagu siin töötoas näete, ei ole Te varem kohanud! Te isegi ei usuks, et need on klaasid! Just ainult neid, spetsiaalset klaasikunsti jaoks toodetud sulatusklaase siin töötoas kasutamegi, osad klaasid on kirjud ja maalilised, osad läbikumavates värvides, osad täiesti läbipaistmatud, mõned klaasid meenutavad värvilist jahu, teised aga värvilisi spagette.

Töötoas valmib üks ca 30x30 cm suurune klaasvaagen või kaks ca 15x15 cm suurust taldrikut. Tööd lähevad klaasiahju sulama ja saate samast kohast kätte 1-2 nädalat hiljem.
Valminud klaasitöö on väga praktiline, saate seda kodus kasutada puuviljavaagnana või taldrikutelt kooki süüa.

Töötoas saate ära proovida ka elavas tules klaasi sulatamise, mis on kindlasti väga ainulaadne kogemus! Sulatate tuleleegis pehmeks klaaspulgad ja tööriistade abil vormite sellest väikese kuuli, meie paneme selle võtmehoidjatooriku külge- nii saate kaasa ka originaalse võtmehoidja.


Mida kingitus sisaldab? Töötuba ühele, juhendamist ja kõiki vajalikke materjale, kohvi, teed ja küpsiseid. Lisaks põnevale elamusele saab kingituse saaja endale muidugi ka valminud tööd.


KINGITUSEST

Asukoht

Kiili, Harjumaa

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik töötuppa siiski tulla, on võimalik kinkekaart kasutada ära e-poes ja sealt klaasikunstnike töid osta.

Töötuppa võib ka ühe sõbra kaasa võtta, kes aitab ja inspireerib.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Qpeale klaasi- ja graafikastuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta