Ajakirjade, ajalehtede tellimine

Praktiline ja aegumatu kingiidee ajaloo-, trenni- või mistahes asjaarmastajatele, kes eelistavad oma lemmik ajakirju sirvida nutiseadmete asemel paberi peal. Mis veel kõige parem - kingitus jõuab otse kingisaaja koju, pakkudes suurt üllatust ja heameelt. Saad ise valida mis ajakirjaga on tegu ning ka tellimuse perioodi aja. Ajakirjade tellimine meie vahendusel on lihtne ja mugav - telli endale või kingitusena sõbrale.

Meilt leiad erinevaid kodumaiseid ajakirju kui ka põnevaid väljaandeid välismaalt.

Vali vaade
Tulemused: 42

Ajakirjade, ajalehtede tellimine

Paberkandjal ajakirjal on digitaalse ees palju eelisi. Näiteks saad oma lemmik kodumaist või ka välismaist väljaannet lugeda otsast lõpuni isegi kohtades, kus nutitelefoni kasutamiseks poleks levi. Lisaks on paberkandjal olevat ajakirja lugedes suurem tõenäosus, et süvened loetavasse teksti rohkem. Seda juba sellepärast, et kui oled endale lugemiseks aega võtnud, siis on poole jutu pealt ajakirja palju raskem käest ära panna. Kõigele lisaks on säärased väljaanded kokku pandud just kindlale sihtgrupile, mis tähendab, et ühe kaane vahel on erinevaid killukesi samast valdkonnast. Seal on koos artiklid, mis teoorias peaks sulle huvi pakkuma.

Pealekauba võib ajakirjadest leitud informatsiooni tõsisemalt võtta, kui internetist leitud materjali. Seda juba sellepärast, et veebi on artikleid lihtne laadida, mistõttu võib sinna sattuda ka asju, mis ei vasta tõele. Kuid millise temaatikaga ajakirja tellimust kinkida? Ilmselt oleks kodumaiseid väljaandeid, näiteks Nipiraamat või Kodu ja Aed, hea kinkida inimesele, keda võiks huvitada kodu eest hoolitsemine. Ajaloohuvilisele oleks seevastu aga sobiv üllatus näiteks Imeline Ajalugu. Välismaistest väljaannetest pakume näiteks maailmakuulsa Vogue'i tellimust. Elustiili- ja spordihuvilistele võiks meeldida Jooksja, Tennise ja miks mitte ka ajakirja Kalale! tellimused. Muidugi võib kingisaajat üllatada ka täiesti uutmoodi teemaga, andes talle hea võimaluse enesearenguga tegelemiseks. Usume, et meie kodumaiste ja välismaiste ajakirjade seast leiab igaüks enda sõbrale, pereliikmele või tuttavale sobiva kingi!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18