Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

36,90 €

36,90 €

Kirjeldus

Eesti juhtiv auto- ja tehnikaajakiri!

Ajakiri Tehnikamaailm on alates 1998. aastast ilmuv ajakiri, mis pakub oma lugejale ülevaatlikku, kompetentset ja usaldusväärtset nõu kõiges, mis puudutab auto- ja tehnikavaldkonda. Tehnikamaailma võrdlustestid on hea alus ostueelistuste kujundamisel, ajakirja teaduse- ja tehnikalood aitavad kiiresti muutuvas maailmas kindlal põhjal püsida.

Ajakirja sisu valmib Eestis koostöös vastava ala tunnustatud spetsialistidega ning kajastab teemasid, mis aktuaalsed ja huvipakkuvad just Eesti lugeja seisukohast lähtudes. Elektroonika, arvutid, jalg- ja mootorrattad, laevandus, lennundus ja kosmonautika, sõjandus, raudtee, tehnika ajalugu, tehnikasport jne – kõik need teemad on Tehnikamaailmas esindatud. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Tehinikamaailm kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Ühinenud ajakirjad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta