Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

30,90 €

30,90 €

Elamuse kirjeldus

Eesti juhtiv auto- ja tehnikaajakiri!

Ajakiri Tehnikamaailm on alates 1998. aastast ilmuv ajakiri, mis pakub oma lugejale ülevaatlikku, kompetentset ja usaldusväärtset nõu kõiges, mis puudutab auto- ja tehnikavaldkonda. Tehnikamaailma võrdlustestid on hea alus ostueelistuste kujundamisel, ajakirja teaduse- ja tehnikalood aitavad kiiresti muutuvas maailmas kindlal põhjal püsida.

Ajakirja sisu valmib Eestis koostöös vastava ala tunnustatud spetsialistidega ning kajastab teemasid, mis aktuaalsed ja huvipakkuvad just Eesti lugeja seisukohast lähtudes. Elektroonika, arvutid, jalg- ja mootorrattad, laevandus, lennundus ja kosmonautika, sõjandus, raudtee, tehnika ajalugu, tehnikasport jne – kõik need teemad on Tehnikamaailmas esindatud. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Tehinikamaailm kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta