Valikuga kinkekaart

Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)

Tehnikamaailm tellimus (6 kuud)


Üle Eesti

30,90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
30,90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Eesti juhtiv auto- ja tehnikaajakiri!

Ajakiri Tehnikamaailm on alates 1998. aastast ilmuv ajakiri, mis pakub oma lugejale ülevaatlikku, kompetentset ja usaldusväärtset nõu kõiges, mis puudutab auto- ja tehnikavaldkonda. Tehnikamaailma võrdlustestid on hea alus ostueelistuste kujundamisel, ajakirja teaduse- ja tehnikalood aitavad kiiresti muutuvas maailmas kindlal põhjal püsida.

Ajakirja sisu valmib Eestis koostöös vastava ala tunnustatud spetsialistidega ning kajastab teemasid, mis aktuaalsed ja huvipakkuvad just Eesti lugeja seisukohast lähtudes. Elektroonika, arvutid, jalg- ja mootorrattad, laevandus, lennundus ja kosmonautika, sõjandus, raudtee, tehnika ajalugu, tehnikasport jne – kõik need teemad on Tehnikamaailmas esindatud. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Tehinikamaailm kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta