Rallisõidud

Armastad rallit vaadata, kuid sooviksid ka ise sõita? Just nüüd on sul see võimalus ise rooli istuda või nautida sõitu kõrvalistujana. Oleme kindlad, et kingitus sõbrale või endale on seda kindlasti väärt ning kustumatu mälestus on garanteeritud. Mis võiks olla vingem, kui kogeda sama mida professionaalid?

Kui aga ralli pole päris see, siis on sul alati võimalus meie juurest leida ka superautod, kardisõidud ja muud!

Vali vaade
Tulemused: 10

Rallisõidud

Kas oled kunagi unistanud, et saaksid kogeda sama mida rallit kihutavad sõitjad? Tänu meile on sul võimalus see imeline kogemus endale hankida. Kihuta ise autoroolis või lase ennast hoopis oma ala parimatel sõidutada. Loomulikult on võimalik soovi korral selline kingitus teha ka enda sõbrale või kallimale mõneks tähtsaks tähtpäevaks – kustumatu elamus on just see, mis su sõbral puudu on.

Hullumeelne sõit driftiautos võib muuta su elu jäädavalt. Kõik me oleme ilmselt talvel kogenud, mis võib autoga juhtuda, kui on libe – tekib külglibisemine. Mis saab aga, siis kui seda tehakse suvel ja täiesti tahtlikult kasutades meeletut mootorit? Tulemuseks on vinge elamus ning palju rehvide põlemisel tekkivat lõhna. Loomulikult toimub kogu tegevus suletud alal ning oma ala spetsialistid viivad teie elamust läbi – selline sõidustiil ei ole kindlasti sobilik tänavatele ning sellepärast ongi parim võimalus seda kogeda ohutult.

On sul mõni sõber, kes on suur rallisõber ja pidevalt räägib kuidas ta tahaks ka teada, mis tunne on kõrvalistuja olla autos? Sellisel juhul on meil ka sulle lahendus – sõit 4WD ralliauto kõrvalistmel ehtsal kiiruskatsel. Sõltumata, kui hulljulge sina või su sõber on, võime garanteerida, et ilma elamuse ja emotsioonideta see kingitus ei lõppe. Pole võimalik, et kedagi jätab külmaks mootorimürin ja meeletu kiirus.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18