Elamussõit ralliautoga

0.0 0 tagasisidet

Elamussõit ralliautoga


Kose
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

360,00 €

360,00 €

Kirjeldus

Kõigile, kes naudivad kiirust ja adrenaliini!

Rallit vaadates oled kindlasti mõelnud, mis tunne on kaardilugejal, kes istub metsikutel kiirustel liikuvas ralliautos kõrvalistmel. TRT MOTORSPORT annab sulle võimaluse see omal nahal ära proovida! Pane pähe kiiver, kinnita traksid ja valmistu üheks metsikuks sõiduks, mis paneb ka kõige julgematel jalad värisema.

Elamussõite viiakse läbi kahe autoga, iseehitatud VW Golfi (EMV7) ja Ford Fiesta Rally 4-ga (EMV4), mõlematega sõidetakse ka 2024. aastal Eesti meistrivõistlustel. Autodes on olemas nõuetel vastav turvapuur, korvistmed ning 6-punkti turvavöö. Sõite viiakse läbi RMK metsade vahel, spetsiaalselt ettevalmistatud kruusatee lõigul, mis on tavaliiklusele suletud. Rallikatse pikkuseks on 5 km, läbitakse ühes suunas ja seejärel teises suunas, kiirused ulatuvad kuni 180 km/h. Elamuse ohutuse tagavad koolitatud kohtunikud ning kiirabi meeskond.

Mida kingitus sisaldab? Meeldejäävat sõitu kaasreisijana ralliautos (valikus VW Golf või Ford Fiesta Rally 4), juhiks kogenud rallisõitja.

Elamussõit on suurepärane kingitus igale rallisõbrale.

KINGITUSEST

Asukoht

Kose

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Jalga kinnised jalanõud, kiiver teenusepakkuja poolt.

Kestvus

15 minutit+ettevalmistus

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Sõita saab inimene keharaskusega kuni 120 kg. Alla 18-aastased isikud saavad sõita vaid hooldaja loal. Alkoholi pruukimine nii enne sõitu kui ka sõidu ajal on keelatud.

Elamussõite viiakse läbi vaid nädalavahetustel .


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TRT MOTORSPORT

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: