Valikuga kinkekaart

Saare Safari minivõistlus Jeepidega

Saare Safari minivõistlus Jeepidega


Valjala, Saaremaa
1-5 In.

250 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
250 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

SAARE SAFARI MINIVÕISTLUS JEEPIDEGA

Kui teil on ees firma suvepäevad või kliendiüritus või tahate lihtsalt oma sõpruskonnaga midagi lahedat ette võtta, siis on päev Saare Safariga just öige üritus kus vaim saab puhata ning meeskond uue hingamise läbi põneva seikluse, looduses liikumise ja väikest pinget pakkuva minivõistluse. 

Mida kingitus sisaldab? Keerulise maastikuga loodusesse ja karjääridesse paigutatud punktide leidmine ja "võtmine" võistluse 3 tunni jooksul. Võidu annab parem maastikul sõitmise oskus, parem punktide võtmise strateegia, kaardi tundmine ja oma liikumise arvestamine kaardil, õige meeskonna rollide jaotus ja meeskonna kiire tegutsemine. Võistlus toimub samade reeglite järgi kui EAL 4x4 karikasarja võistlustel. Kohapeal on kõik vajalik olemas, orienteerumis- ja pildistamisseadmed ja muidugi Jeebid. Lisaks võistlusele toimub instrueerimine, kohalesõit, tagasisõit ning võitjate selgitamine. Pakett sisaldab ühte Jeep'i mis mahutab kuni 5 inimest. Aega tuleks varuda kogu ürituse jaoks 4,5 tundi.


KINGITUSEST

Asukoht

Valjala, Saaremaa

Riietus

Metsaminekuks sobilik ja ilmale vastav

Kestus

4-5 tundi.

Osalejad

kuni 5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud pakett kehtib E - N, gruppidele eelbroneerimine vajalik!Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta