Saare Safari minivõistlus Jeepidega

0.0 0 tagasisidet

Saare Safari minivõistlus Jeepidega


Valjala, Saaremaa
1-5 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

279,00 €

279,00 €

Kirjeldus

SAARE SAFARI MINIVÕISTLUS JEEPIDEGA

Kui teil on ees firma suvepäevad või kliendiüritus või tahate lihtsalt oma sõpruskonnaga midagi lahedat ette võtta, siis on päev Saare Safariga just öige üritus kus vaim saab puhata ning meeskond uue hingamise läbi põneva seikluse, looduses liikumise ja väikest pinget pakkuva minivõistluse. 

Mida kingitus sisaldab? Keerulise maastikuga loodusesse ja karjääridesse paigutatud punktide leidmine ja "võtmine" võistluse 3 tunni jooksul. Võidu annab parem maastikul sõitmise oskus, parem punktide võtmise strateegia, kaardi tundmine ja oma liikumise arvestamine kaardil, õige meeskonna rollide jaotus ja meeskonna kiire tegutsemine. Võistlus toimub samade reeglite järgi kui EAL 4x4 karikasarja võistlustel. Kohapeal on kõik vajalik olemas, orienteerumis- ja pildistamisseadmed ja muidugi Jeebid. Lisaks võistlusele toimub instrueerimine, kohalesõit, tagasisõit ning võitjate selgitamine. Pakett sisaldab ühte Jeep'i mis mahutab kuni 5 inimest. Aega tuleks varuda kogu ürituse jaoks 4,5 tundi.


KINGITUSEST

Asukoht

Valjala, Saaremaa

Riietus

Metsaminekuks sobilik ja ilmale vastav

Kestus

4-5 tundi.

Osalejad

kuni 5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud pakett kehtib E - N, gruppidele eelbroneerimine vajalik!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Saare Safari

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta