Kingitused kolleegile

Kas töötad koos imelise naiskolleegiga ning tahad talle kingitust teha? Kas sul ei tule ühtegi ideed, mida võiks talle kinkida?- Meie kingieksperdid on selle peale mõelnud!
Siin olevas valikus leiad põnevaid elamusi massaažidest , laskmispakettideni välja.
Valikus on üle kahesaja ülivinge ja unustamatu elamuse, millest üks sobib kindlasti just sinuga koos töötavale naisele- ta väärib seda!
Oleme ka meeskolleegide peale mõelnud- viska pilk peale kingitused meeskolleegile!

 

Vali vaade
Tulemused: 465
Vaadatud 60 - 465

Kingitused kolleegile

Naiskolleegid on tänapäeval tavaline nähtus, kuid see pole kogu aeg nii olnud- enamasti tegid tööd ikkagi mehed. Kunagi oli teadupärast naise tööks olla hea abikaasa ning suurepärane ema, kuid tänapäeval on lisaks nendele ülesannetele lisandunud ka töökus, mis lisab iseseisvust ning võimu meie imelistele naistele.
Aga kuna tänapäeval on meil toredad ja töökad naiskolleegid, siis oleme siia kokku pannud üle saja kuuekümne elamuse, mis võiks just sinu naissoost töökaaslase väga õnnelikuks teha!
Kas talle võiks meeldida midagi vesist, näiteks SPA elamus või äge matk veepinnal?

Ehk hoopis fotograafia või mõni meelierutav veinipakett? Olemas!
Mõndadele naistele läheb tavapärastest massaaži ja iluprotseduuride asemel ka laskmine ning erinevad kiired sõidukid peale - meil on olemas väga palju laskmise kui ka kiirusega seotud pakette. Lase tal rutiinsest argielust aeg maha võtta ning kingi talle midagi pöörast!
Kas teda võiks huvitada mõni klassikaline elamus? Näiteks ooper või teatrikülastus? Pole probleemi, siit kategooriast leiad absoluutselt igale naisele just temale sobiva elamuse ning teed ta väga rõõmsaks!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18