"Tee, mida tahad" pakett ilusalongis Siluett

5.0 17 tagasisidet

"Tee, mida tahad" pakett ilusalongis Siluett


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Siluett, aeg iseenda jaoks!

Eesti looduskosmeetika ühendab puhta ilu ja Siluett looduslikud iluelamused! Eesti looduskosmeetika salong Siluett teostab iluhooldusi vaid kodumaist päritolu looduskosmeetikaga. Silueti partneriteks on Eesti loodusbrändid nagu D’Difference, Tilk!, Hoia, Berrichi, Magrada, Luuv ja teised. Valikus on näiteks Nurme astelpaju pediküür, Signe Seebid roosiõie maniküür, 9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!, Turbliss 24K kullaga näohooldus – Buduaar lemmik 2019!, auhinnatud Ruthie Belle vegan lash lift, erinevad massaažid ja palju muudki. Ainulaadsena Eestis pakub Siluett võimalust teha näonaha analüüsi tehisintellekti abiga võimaldades sellega erakordselt personaalset ja unikaalset nahahoolduskogemust, mis on loodud just kliendi naha vajadustest lähtuvalt.

Mida kingitus sisaldab? Eesti looduskosmeetika salongis Siluett on suur valik erinevaid iluprotseduure: näohooldused, maniküür, pediküür, massaažid, neid kõiki viiakse läbi eestimaise looduskosmeetikaga tuntud tootjatelt. Kingisaajal on suurepärane võimalus valida ise endale meelepärased protseduurid väärtusega kuni 35 €.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

Kestus sõltub valitud tegevusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud kinkekaart on väärtusega 35 €. Summa, mis ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb tasuda vastavalt hinnakirjale.

Broneeringu tühistamisel vähem kui 24 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


5.0 17 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Maris

Suurepärane kingitus, kus saad valida endale sobiva hoolitsuse. Siluett töötab loodusliku kosmeetikaga, mis on tehtud Eestis, on kindlasti suur pluss. Ideaalne neile, kellel on väga tundlik nahk nagu mul!

Gerli

Korduvalt käinud ja alati tänulikult lahkunud

Kirsti

Ilusalong oli väga hubane ja meeldiv. Käisin Saaremaine Tilk! näohooldus + noorendav kätemassaažis ning see oli väga mõnus ja lõõgastav. Kindlasti soovitan minna.

 

Väga mõnus kogemus

Helvi

Kõik oli väga imeline, jäin väga rahule

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka: