Õhtusöök "Dine in the Dark" restoranis Maikrahv

Ainult meilt Video
5.0 1 tagasisidet

Õhtusöök "Dine in the Dark" restoranis Maikrahv


Tallinna vanalinn, Raekoja plats
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

69,99 €

69,99 €

Kirjeldus

Maikrahv pakub esmakordselt euroopalikke toiduelamusi pilkases pimeduses!

Pimedas einestamine on enneolematult vapustav ja eriline kogemus. Õhtusöök pilkases pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök "Dine in the Dark" annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele. 

Restoran Maikrahv asub Tallinna vanalinna südames, otse Raekoja platsil. Restoran on tuntud keskaegse atmosfääri, suussulavate hõrgutiste ja sõbraliku teeninduse poolest. Maikrahv pakub Euroopa erinevatest paikadest maitseelamusi, nii meilt kui ka mujalt.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinna vanalinn, Raekoja plats

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Juuni, juuli, august ja detsember õhtusööki ei toimu!

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneering. Broneeringu saab teha veebilehel www.dineinthedark.ee. Kui Teil esineb mõni allergia, palun teavitage meid sellest broneeringu esitamisel, et saaksime Teie menüüd kohandada.  Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel.

Üritus ei toimu suvel (mai-august) ja detsembris.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dine in the Dark - Restoran Maikrahv

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Kaidi

Väga huvitav kogemus ja väga meeldis! Super!

Soovitame vaadata ka: