Õhtusöök pimedas

Õhtusöök pilkases pimeduses on elamusõhtusöök, mille käigus pannakse pimedas ruumis proovile sinu maitsemeeled. Meie elamus annab toidunautlejatele erilise võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Kui soovid eksperimenteerida koos kaaslasega või tead kedagi, kes ei ütle ei toidule ega uutele elamusetele, siis see kingitus on justkui sinu jaoks loodud!

Einestamine pilkases pimeduses on iga foodie ‘peab tegema’ nimekirjas! Hoidke piip ja prillid, sest tegu on elamusterohke õhtuga, mida ei unusta iial.Arvasid, et see ongi kõik? Muidugi mitte! Meie valikus on veel teisigi ägedaid elamusi! Vaata ka pimekohting pilkases pimedas , mõrvamüsteeriumiga õhtusöök ning toidu- ja joogikoolitused .

Vali vaade
Tulemused: 4

Õhtusöök pimedas

On palav ning lämbe suveöö. Pere pisibeebi suigub ning kaaslane magab nagu nott. See on sinu aeg tähtsaks missiooniks! Hiilida kööki, et valada endale klaasitäis vett ning krabada külmkapist kohuke nii, et keegi hääle ega valguse peale üles ei ärkaks. Kahjuks juhtub nii nagu ikka. Pimedas valad vett joogiklaasist ammugi mööda ning kohuke kukub suurest tuhinast hoopiski põrandale. Eks pimedas navigeerimine olegi omamoodi ettevõtmine. Me pole ju sellega harjunud ning tavaliselt otsest vajadust selliseks manööverdamiseks ka ei ole, kui just väljas olles pimedaks ei lähe. Oled ehk kunagi leidnud end mõtteid mõlgutamast sellest, kui palju erineb nägemisvõimetu inimese elu nägija omast? Kuidas nad oma igapäeva ülesannetele lähenevad?

Kuidas nad tajuvad meid ümbritsevat keskkonda ning kui palju erineb see meie tajutavast maailmast? Just seda silmas pidades, loodi 1990ndate lõpus vaegnägijatele töökoha tagamiseks pimerestoranid, mis andsid võimaluse katsetada, kuidas pimedas hakkama saada ning kuidas see maitsemeeltele mõjub. Kõige esimene omataoline pimerestoran avati Pariisis, kuid sellise ainulaadse kogemuse saamiseks ei pea kohe Prantsusmaale ega Filipiinidele lendama! Oma uudishimu ning maitsemeeled saavad rahuldatud ka siin – nii Tartus kui Tallinnas! Õhtusöök pilkases pimedas on kulinaarne retk kolmekäigulise õhtusöögiga ning õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova. Otsid midagi teistsugust, millega üllatada? Tead kedagi, kes ei häbene uusi asju proovimast? Õhtusöök pilkases pimedas on tingimata üks eriline elamus, mida kinkida!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18