Dorpat Tervis aroomimassaaž

Järele proovitud!
5.0 3 tagasisidet

Dorpat Tervis aroomimassaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Ideaalne massaaž keha, hinge ja vaimu tasakaalustamiseks!

Aroomimassaaž on lõõgastav massaaž, mida tehakse eeterlike õlide seguga. Eeterlikud õlid püsivad organismis kuni 72 tundi, noorendavad kudesid ja parandavad naha elastsust. Aroomimassaaži tehnika sisaldab aeglaseid ja rahustavaid, silitavaid liigutusi. Aroomimassaaž sobib lõõgastumiseks, on ideaalne üleväsimuse ja stressi korral.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 3 tagasisidet

Järele proovitud!

Elis
Elis

Aroomimassaaž oli mõnus turgutus kehale ja meelele. Aroomiõlisid sai valida vastavalt oma maitsele. Õlid kuumutati mõnusalt soojaks, mis tegi kogu protseduuri väga meeldivaks. Massaaž ise oli väga lõdvestav ja vabastav. Lõpus tundsin end väga lõõgastunult ning i-le pani täpi massaažijärgne tee.

Miks seda elamust kogeda?
• maandab stressi
• muudab naha mõnusalt pehmeks
• vähendab lihaspingeid


Kliendid on öelnud

Annika

Jäin väga rahule!

Maris

Väga mönus oli ja massöör oli hästi tore kes aroomimassaazi tegi! Igaljuhul soovitan!

Soovitame vaadata ka: