Ehtne Tai massaaž

0.0 32 tagasisidet

Ehtne Tai massaaž


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Traditsiooniline tervistamise kunst oma ala professionaalide käe all

Tai massaaž on tervendav ning tasakaalustav protseduur, mis annab kehale harmooniat. Massaažimeister töötab hoolikalt iga sinu keha lihase kallal - varba otstest kuni pealaeni välja. Sind ootab füüsiline kui ka vaimne noorenemine. Selgroog ja lihased muutuvad painduvamaks ning mõtted selgemaks. Mõju sügavuse poolest pole Tai massaažile võrdset. 

 

 

Mida kingitus sisaldab? 60 minutilist massaažiseanssi. Tai massaaž ühendab ühte tervikusse kolme teraapia tehnika – liinimassaaži, lihaste ja kõõluste meridiaanide sügavmassaaži ja jooga elementidega manuaalse teraapia. Massaaži teostatakse matil läbi kerge riietuse.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad. Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ei sobi liigeste, lihaste ja luude traumade, lihaspõletiku, osteoporoosi, südameveresoonkonnahaiguste, kunstliigeste ja kõrge vererõhu korral.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thai Lotus Spa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 32 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Rauno

Sain kogeda esimest korda professionaalset massaži, väga huvitav ja mõnus kogemus! Läheks veel.

Kadri

Massöör vaikne ja rahulik. Oli tunda, et ta teab mida teeb. Väga hea enesetunne peale massaazi.

Külle

Mõnus ja rahulik koht ning hea lõõgastav massaaž. Soovitan!

Epp

Aja broneerimine oli kiire, mingeid arusaamatusi kinkekaardi kasutamisega ei tekkinud. Massaaž ise oli vinge.

Elis

Imeline kogemus. Täiesti minu mugavustsoonist väljas kuid nautisin väga massaaži.

Vaadatud 5 - 28
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta