Floating ehk hõljumine magneesiumsooladega vees

0.0 0 tagasisidet

Floating ehk hõljumine magneesiumsooladega vees


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,99 €

39,99 €

Kirjeldus

Aeg iseendale

Inglisekeelne termin „floating” tähendab hõljumist. Just seda hakkab sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõppeb sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus sinu keha ja meel lülitavad end välja.

 

Ühelt poolt on tegemist väga füüsilise kogemusega - vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organism imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele. Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

Teiselt poolt on floating jällegi vaimne kogemus, mis soodustab meditatiivse seisundi kogemist, mis saabub läbi segajate eemaldamise. Tänapäeva ühiskonnas oleme me justkui kogu aeg ühenduses tehnoloogiaga, meie ümber on müra ja palju stressi. Floatingu kabiini minnes jääb see kõik väljapoole, see on aeg iseendale.

 


Mida floating Tartus kingitus sisaldab? 60 minutit floatingu kabiinis, lisaks pesemise- ja toibumisaega.

Kellele kingitus sobib? Floatingust saaavad kasu erineva vanusegrupi, eriala ja eesmärkidega inimesed. Eriti hästi sobib spordiga tegelevatele inimestele, kontoritöötajatale ja ettevõtjatele/juhtidele, rasedatele, terviseprobleemidega inimestele.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Küsimuste korral leiad lisainfot Floating Tartu kodulehelt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Floating Tartu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Birgit

Igati soovitan! Ületas igasugused ootused

Mikk

Väga meeldiv elamus.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta