Kingitused Soomes

Kas otsid kingitust, mis viiks kingisaaja täiesti uude keskkonda, võimalik, et isegi välismaale? Kuidas kõlab Tallinnast vaid paaritunnise laevasõidu kaugusel asuv koht, mis on tuntud ka kui tuhande järve riik? Siit kategooriast leiad kingitused Soomes. Vali kingitus siit ja saada päevakangelane põhjanaabritele külla. Kui aga see pole päris see, mida otsid, siis vaata ka kingitusi Lätis, kingitusi Leedus  või kingitusi Poolas.

 

Vali vaade
Tulemused: 12

Kingitused Soomes

Oleme enda põhjanaabritega väga lähedalt seotud. Meie keeled on sarnased, kusjuures eesti ja soome keel on lähisugulaskeeled. Isegi meie eepos algab sellest, kuidas Kalevipoeg külastab soome seppa, kellelt viimane mõõga ostab. Suuresti seob meid ka ajalugu - kordamööda aitasime üksteist läbi rasketest aegadest. Soome on tuntud ka kui tuhande järve maa, sest seal on kokku üle 188 000 veekogu. Järved on tähtsaks osaks soomlaste rahvuslikust identiteedist. Kes Soomes on käinud, see teab, et nende graniidine pinnas on väga silmatorkav. Maa, mis on üle kallatud pisematest mägedest ja järvedest, peidab endas väga palju looduskauneid kohti ja vaatamisväärsusi.

Soome loodus ja metsad on elupaigaks kümnetele loomadele ja lindudele. Muuhulgas on seal ka äärmiselt suured metsad. Need on aga koduks karudele, kes tavaliselt liiguvad vaid sügavas metsas, seega ei tasu neid karta. Aga lisaks eelnevale on Soomes midagi (või kedagi), kes ei jäta külmaks mitte kedagi. Just seal asuvad vinged lõbustuspargid ja muidugi aegumatu Muumimaa! Jutud liiguvad, et isegi jõuluvana tegutseb kaugel Lapimaal, mis asub Põhja-Soomes! Vali enda perele puhkus Soomes, kallimale romantiline üllatus üle lahe või hoopiski heale sõbrale võimalus avastada põhjanaabrite põnevat elu ja kaunist loodust. Kingi elamus, mis jääks meelde nii pisematele, kes tahavad lõbutseda kui ka suurematele, kes oskavad väärtustada ka loodust.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18