Kingitused välismaal

Soovid eksperimenteerida Eestist väljaspool? Tahad oma välismaal elavale südamesõbrale midagi erakordset kinkida? Mõtled meie naabrite peale, kuid ei tea, mis vingeid elamusi välismaal pakutakse? Pole probleemi!

Meie kingieksperdid on siia kategooriasse kogunud kordumatud elamused, mis toimuvad meile armsast Eesti piiridest väljas.
Otsid kinki kindla asukoha järgi? Vaata ka kingitused Harjumaal , kingitused Saaremaal , kingitused Soomes .

Vali vaade
Tulemused: 35

Kingitused välismaal

Tänapäeval on üpriski lihtne võtta seljakott selga ning reisida riikidesse, kuhu minna soovid, kuid päris nii pole see alati olnud. Näiteks nõukogude ajal oli reisimine oluliselt piiratud. Neile kellel avanes võimalus kuskile rännata, olid seatud karmid reeglid, mida ja kui palju võis üldse kuskile kaasa võtta. Nimelt inimene, kes sai võimaluse nõukogude ajal välismaale reisida, talle oli määratud mitte rohkem kui 30 rubla. Huvitaval kombel oli lastel mõnetine eelis reisile saada ning seda veel tasuta, kui nad tegid ühiskonnale midagi kasulikku. Koolidel olid nii öelda sponsorid ehk šefid (ühiskondliku abistamise kohustuse võtnud isikud või ettevõtted), kes siis organiseerisid tasuta reisi klassile, kes tuli sotsialistlikus võistluses nt spordivõistlustel, vanametalli või vanapaberi korjamises esikohale –siiski tasuta reis oli enamasti ikka Eesti piires.

Õnneks on ajalugu oma töö teinud ning paljud uksed on meie ees uuesti valla, mis varem olid meile suletud.Täna võime mõelda mingi riigi peale ning homme juba sinna lennata, ilma et keegi dikteeriks palju me raha või asju üldse kaasa võtame. Võimalusi on aina rohkem ning tuleb suure tõenäosusega veelgi juurde. See kehtib tegelikult ka kingituste puhul. Võimalusi üllatamiseks on mustmiljon, kuigi tihtipeale jäävad esiplaanile klassikaline tort ja küünlad. Võib olla, oled just sina see, kellele pakuvad lõbu hoopis kallimad huvid, kuid Eesti ei paku nende rahuldamiseks pinda? Nagu näiteks lend ründelennukiga, raketi lennustardi vaatamine ja kaaluta olekus lend? Sind paeluvad harukordsed võimalused ning unustamatud seigad ning soovid seda avastamisrõõmu ka teistega jagada? Meil on väljapääs! Meie valikus on saadaval just need samad elamused välismaal! Miks mitte viia kingitusetegu täiesti teisele tasemele ning teha midagi sellist, mida keegi teine sinu sõpradest veel teinud pole. Üllata elamusega väljaspool Eestit!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18