Vabalendamine Fööni tuuletunnelis Helsingis

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Vabalendamine Fööni tuuletunnelis Helsingis


Helsingi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

Unustamatu vabalendamine tuuletunnelis Helsingis

Helsingi kaubanduskeskuses Redi saad kogeda elamust, mis varasemalt oli võimalik vaid langevarjuga. Pane selga lennuülikond, pähe kiiver, astu sisse tuuletunnelisse ja naudi hetkega vabadust, mida pakub vaid lendamine. Lendamine tuuletunnelis on langevarjuhüppe vabalangust simuleeriv kogemus, kus kogenud instruktorite abiga saad hõljuda kiirusega, mis ulatub sadade kilomeetriteni tunnis.

Mida kingitus sisaldab?

• Lennuaega ühele inimesele (kokku 3 minutit)
• Lennu- ja ohutuskoolitust
• Piloodi lennušõud
• Suurepärast tunnet peale elamust!

Vabalendamine tuuletunnelis on suurepärane kingitus näiteks sõpruskondadele.
Elamus on sobilik alates 5. eluaastast ega eelda eelnevat lennukogemust. Esmakordete tunnelisse tulijate abistamiseks on tööl kogenud instruktor, kes annab osalejale esmase koolituse ning tagab sellega, et kogemus oleks turvaline ja meeldejääv.

KINGITUSEST

Asukoht

Helsingi

Riietus

Spordijalanõud. Võid jätta oma riided lennuülikonna alla.

Kestus

Lennu pikkuseks on 3 minutit ühe inimese kohta, kogu elamuse kestus on 1,5-2 h.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Lennata saab igal nädalapäeval.
Lendamine tuuletunnelis sobib alates 5. eluaastast.
Piirangud lendamisele: rasedus, selja-, liigese- või kaelgavigastused/haigused, taastumine operatsioonist või õnnetusest, eelnev alkoholi tarbimine, kehakaal üle 125 kg.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elämyslahjat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Evelyn

See oli mu elu unistus! Tallinast 40 min ja oled juba Soomes! wooowwww!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta