Kingitused Lääne-Viru maakonnas

Otsid kingitust, mis viiks kingisaaja eemale pealinna kiirest elutempost? Maalilised mõisad, ajaloolisi sündmusi näinud linnus, silmipimestav loodus - need kõik on Lääne - Virumaa tähtsaimad märksõnad. Siit leiad elamused, mida pakumegi just seal.

Kui sa aga siit ei leia just seda õiget kinki, siis vaata ka üle näiteks need kategooriad: kingitused Ida - Viru maakonnas , kingitused Rapla maakonnas ja kingitused Harju maakonnas.

 

Vali vaade
Tulemused: 83
Vaadatud 60 - 83

Kingitused Lääne-Viru maakonnas

Eesti vanasõna ütleb: "Enne, kui Pariisi lähed, käi ära Nuustakul!" Too lause kirjeldab hästi inimeste mõtteviisi. Paljud, kellel on pool maailma läbi käidud, ei olegi näiteks külastanud oma armsa Eesti vägevamaid kohti. Maailma avastamine ei olegi kuskilt otsast halb, vastupidi isegi. Kuid veel parem mõte oleks esmalt õppida hindama oma kodumaa ilu, mida näiteks välisriikides teistele reklaamida. Oleme ju põneva ajaloo ja kultuuriga rahvas. Huvitav, kui palju meist on külastanud Lääne - Virumaad? Kohta, mida kirjeldavad eelkõige kaunid mõisad, imeilus loodus ja muidugi ka idülliline Rakvere Linn. Muidugi ei saa ka mainimata jätta Rakvere Linnust, mida juba esmakordselt mainis Läti Henrik 13. sajandil. Kõigele lisaks asub Lääne- Viru maakonnas ka Eesti savipealinn, milleks on Aseri.

Otsusta sel korral kinkida oma lähedastele, sõpradele või tuttavatele killukest oma kodumaast. Kingi neile mõni elamus näiteks Lääne- Viru maakonnas. Meie valikus on erinevad puhkusepaketid nii peredele kui ka paarikestele, massaažid ja isegi vibulaskmised. Lisaks saad otsustada kingituse kasuks, mida pakume üle terve Eesti. Populaarseimad on erinevad geenitestid ja lennud kuumaõhupalliga. Tõustes kõrgele taevasse, näed meie armsa kodumaa ilu oma kogu hiilguses. Vali kingiks kodumaine elamus, millega toetad kohalikke ettevõtteid, andes neile veelgi hoogu juurde. Kindlasti leiab siit igaüks endale midagi, igaüks leiab oma Nuustaku.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18