Kogu keha massaaž - ärata keha energiad ja tundlikkus

Soodus
0.0 0 tagasisidet

Kogu keha massaaž - ärata keha energiad ja tundlikkus


Üle Eesti
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

103,20 € 129,00 € -20% Viimase 30 päeva soodsaim hind: 129,00 €

103,20 € -%
129,00 €
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 129,00 €

Kirjeldus

Naudinguid pakkuv kehamassaaž - kahekuuline ligipääs sensuaalse massaaži kursusele

Naudingud.ee kinkekaart on omanäoline ja elevust tekitav kingitus. Veebipõhised massaažikursused on sisukad, diskreetsed ning väärt elamus igale täiskasvanule. Selleks, et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioonid viidud läbi päris inimestel.

Kogu keha massaažikursusel õpid, kuidas nauditava massaažiga tõsta keha tundlikkust ning kasvatada erutust. See on unikaalne segu Tai ja Marma massaažist ning sisaldab elemente taoistlikkust punktmassaažist, klassikalisest massaažist ja õrnast puudutusest. Sessioon pakub su partnerile lõõgastust ja naudinguid.

Et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioon viidud läbi päris inimesel. Videod on maitsekad, kvaliteetsed ja lihtsasti jälgitavad. Videokursus sisaldab täispikka näidis massaažisessiooni, palju selgitusi ning boonusena eraldi kasutatavat hääljuhendit.

Mitmekesised tehnikad ja detailsed juhendid aitavad omandada oskuseid paarisuhte seksuaalsuse arendamiseks või (taas)leidmiseks, kasvatada paarisuhtes läheduse ja usalduse tunnet ning õppida praktilisi oskusi kogu eluks.

Mida kingitus sisaldab? Kahekuulist ligipääsu Naudingud.ee online-kooli kogu keha massaažikursusele "Ärata keha energiad ja tundlikkus" (76 minutit).

 

Kingitus on sobilik nii meestele kui ka naistele.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Antud kinkekaardi koodiga ei saa kursustele registreerida, kood tuleb edastada teenusepakkujale, et saada kursustele ligipääs.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Naudingud.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta