Kogu keha massaaž - ärata keha energiad ja tundlikkus

Soodus!
4.0 1 tagasisidet

Kogu keha massaaž - ärata keha energiad ja tundlikkus


Üle Eesti
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

103,20 € 129,00 € -20% Algne hind: 129,00 €

103,20 € -%
129,00 €
Algne hind: 129,00 €

Kirjeldus

Naudinguid pakkuv kehamassaaž - kahekuuline ligipääs sensuaalse massaaži kursusele

Naudingud.ee kinkekaart on omanäoline ja elevust tekitav kingitus. Veebipõhised massaažikursused on sisukad, diskreetsed ning väärt elamus igale täiskasvanule. Selleks, et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioonid viidud läbi päris inimestel.

Kogu keha massaažikursusel õpid, kuidas nauditava massaažiga tõsta keha tundlikkust ning kasvatada erutust. See on unikaalne segu Tai ja Marma massaažist ning sisaldab elemente taoistlikkust punktmassaažist, klassikalisest massaažist ja õrnast puudutusest. Sessioon pakub su partnerile lõõgastust ja naudinguid.

Et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioon viidud läbi päris inimesel. Videod on maitsekad, kvaliteetsed ja lihtsasti jälgitavad. Videokursus sisaldab täispikka näidis massaažisessiooni, palju selgitusi ning boonusena eraldi kasutatavat hääljuhendit.

Mitmekesised tehnikad ja detailsed juhendid aitavad omandada oskuseid paarisuhte seksuaalsuse arendamiseks või (taas)leidmiseks, kasvatada paarisuhtes läheduse ja usalduse tunnet ning õppida praktilisi oskusi kogu eluks.

Mida kingitus sisaldab? Kahekuulist ligipääsu Naudingud.ee online-kooli kogu keha massaažikursusele "Ärata keha energiad ja tundlikkus" (76 minutit). Naudingud.ee annetab 10% realiseeritud kinkekaartide tulust Varjupaikade MTÜ-le.

Kingitus on sobilik nii meestele kui ka naistele.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Antud kinkekaardi koodiga ei saa kursustele registreerida, kood tuleb edastada teenusepakkujale, et saada kursustele ligipääs.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Naudingud.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet