Menüü

Kinkekaartide paigutus

Kinkekaartide paigutus

kingitus.ee veebilehel on külastajatel võimalus valida Kinkekaarti sorteerimine ühe järgmise kriteeriumi järgi: populaarsus (ostmissagedus), hea hind (madalaimast kõrgeima hinnani), luksuslik (kõrgeimast madalaima hinnani). Samuti on külastajal võimalus täiendavalt rakendada Kinkekaarti filtreerimist ühe või mitme kriteeriumi järgi: koht, osalejate arv, tüüp, tarnija jm.
Kui külastaja ei vali ühtegi sorteerimiskriteeriumit, järjestatakse Kinkekaartid automaatselt vastavalt populaarsusele (ostmissagedusele) ja hinnale.
Mõnel juhul võib Kinkekaart ilmuda Kinkekaartikategooriate loendi ülaossa, kuna kingitus.ee on konkreetse Teenusepakkujaga kokku leppinud Elamuste ajutise esiletõstmise (reklaami) osas. Sellistel juhtudel on need Kinkekaartide kampaaniaperioodi jooksul tähistatud tekstiga “Reklaam”.
Erinevate kategooriate soovitused, nagu "Ainult meie juures", "Allahindlused kingitustele", "Kingituste TOP 50", "Hindamatud kingitused", esitatakse Kinkekaartide unikaalsust, populaarsust (ostmissagedust) ja rakendatud allahindlusi hinnates.
Jaotised "Allahindlused" ja “Lühiajalised pakkumised” sisaldavad Kinkekaarte, millele kehtivad soodusmüügid, eritingimused või erikampaaniad.
veebilehel kingitus.ee esitatud hindu ei individualiseerita. Pakutavate Kinkekaartide hinnad (ilma kohaletoimetamise tasuta) on kõigile külastajatele samad.