Duaalmassaažid

Duaalmassaaž ehk paarimassaaž on kahele inimesele kahe terapeudi poolt ühel ajal tehtav massaaž. Duaalmassaaž annab suurepärase võimaluse üheskoos kogeda midagi erilist ja unustamatut. Professionaalsed massöörid, lõõgastav massaaž ja kalleim inimene nautimas sama kogemust - see on parim kohting! Iga duaalmassaaž võib olla romantiline massaaž tehnikast olenemata. Lõppude lõpuks veedate selle erilise hetke koos ja atmosfäär ruumis on intiimne. Valida tuleb vaid mõlema vajadustele vastav massaaž kahele ja tulemustega jäädakse kindlasti rahule.

Kingitus.ee pakub valikut duaalmassaaži elamusi, mis sobivad ideaalselt paaridele või kahele sõbrale. Duaalmassaaž on suurepärane kingitus pulmadeks või teisteks tähtpäevadeks. Erilisi hetki tasub tähistada koos!

Lõõgastavaid ja tervendavaid pakette leiad ka massaažide kategooriast.

Vali vaade
Tulemused: 10

Milline duaalmassaaž valida?

Duaalmassaaži ehk sünkroonmassaaži valik sõltub individuaalsetest eelistustest ja eelnevatest kogemustest. Esimeseks massaažiks soovitame valida õrnemat tüüpi massaaži ning seejärel samm-sammult avastada teisi tehnikaid. Kingitus.ee lehelt leiab mitmesuguseid massaaže, nagu klassikaline massaaž, aroomimassaaž, Tai massaaž, laavakivimassaaž ja palju muud, tagades, et igaüks leiab valikust endale meelepärase. Vali üks pakkumistest ja rõõmusta oma lähedast lõõgastava massaaži kinkekaardiga. Puhkus koos oma kallimaga on parim taastumise viis, samuti võimalus saada ühiseid kogemusi ja luua unikaalseid mälestusi. Massaaž kahele on väärt, et seda ise kogeda!

Duaalmassaaž on eriline kingitus, mis sobib igaks tähtpäevaks! Massaaž paaridele on ideaalne kingitus vanematele, noorpaarile, vennale ja tema naisele või iseendale.

Mis on duaalmassaaž?

Inimesed on nautinud lõõgastavat massaaži juba iidsetest aegadest alates. Hiinakeelne tekst aastast 2700 e.m.a räägib massaažist. Egiptuse hauakambri maalingutel aastast 2500 e.m.a. kujutatakse massaaži. Indias tehti ajurveda massaaži juba enne aastat 3000 e.m.a.

Duaalmassaaž ehk paarimassaaž koosneb kahe inimese samaaegsest massaažist, mis suurendab nende intiimsust ja tugevdab paari vahelist sidet. Teise inimese kohalolek muudab salongi külastuse tavapärasest veelgi nauditavamaks! Paarimassaaž sobib väga hästi ka neile, kes kogevad massaaži esimest korda või tunnevad ebakindlust ning soovivad kedagi endale julgestuseks kaasa võtta.

Duaalmassaaž sobib suurepäraselt koos aja veetmiseks ja võimaldab avastada lõõgastumise maailma. Lõõgastav massaaž kahele sobib kõikidele olenemata vanusest ja soost. Duaalmassaaž on suurepärane kingitus nii paaridele, sõbrannadele, emadele-tütardele kui ka lihtsalt headele sõpradele.

Milline lõõgastav massaaž kahele valida?

Tai massaaž kahele on unikaalne kombinatsioon organismi energeetilise mõjutamise tehnikast, sügavast lihaste ja kõõluste massaažist, manuaalteraapia elementidest ning „passiivsest“ joogast. Massaaž aitab kaasa keha tugevnemisele ja noorenemisele ning taastab organite normaalse töö. Professionaalsed ja kogenud Taimaa meistrid töötlevad duaalmassaaži käigus hoolikalt iga lihast kehas, pealaest varvasteni. Tänu massaažile taastub väärtuslik energiate tasakaal, millega luuakse kõik tingimused tervistumiseks ja heaks enesetundeks. Eksootiline Tai massaaž kahele sobib ideaalselt pingete leevendamiseks ja väsinud lihaste lõdvestamiseks; sellele lisaks vähendab Tai massaaž tõhusalt stressi.


Aroomiõlidega Tai massaaž kahele on teraapia, mida viiakse läbi kliendi poolt välja valitud eeterlike õlidega. Lõõgastav Tai duaalmassaaž leevendab lihaspingeid ning aroomiõli mõjub pehmendavalt kehale. See massaažitehnika aitab vähendada stressi, parandada meeleolu ja suurendada üldist heaolu. Vali aroomiõlidega Tai massaaž kahele ja lõõgastu koos oma lähedasega!

Laavakivimassaaž kahele on ida ja lääne kultuuridest inspireeritud iidne kunst, mis ühendab endas lihtsa ja õrna massaaži laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž vähendab füüsilisi vaevusi ja leevendab nende põhjuseid aastatuhandete vanuste idamaisete tarkuste ja kogemustega. Akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel põhinev laavakividega massaaž stimuleerib positiivset energiat vajavaid kehaosi, tugevdab immuunsüsteemi ning parandab keha verevarustust. Laavakivimassaaž kahele on ideaalne kingitus tähistamaks erilist sündmust või lihtsalt nautimaks üksteise seltskonda rahulikus ja lõõgastavas keskkonnas.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18