Aktiivsed Kursused

Kas sinu kingisaajaks on keegi, keda köidab aktiivne eluviis? Keegi, kes soovib end pidevalt proovile panna? Sellisel juhul oled sa jõudnud õigesse kohta, kuid samuti võid pilgu peale visata ka aktiivse meelelahutuse  kategooriale. Ehk on kingi saaja aga keegi, kes soovib end pidevalt täiendada uute teadmiste või mõne uue oskuse näol? Tõsi - ka sellisel juhul võid antud kategooria alt sobivaid elamusi leida! Lisaks aktiivsetele kursustele tutvu kindlasti ka tunnid ja kursused  kategooriaga.

LINK 1 - https://www.kingitus.ee/aktiivne-meelelahtutus-tegevused/
LINK 2 - https://www.kingitus.ee/tunnid-ja-kursused-kingituseks/

Vali vaade
Tulemused: 102
Vaadatud 60 - 102

Aktiivsed Kursused

Oled jõudnud kategooriasse aktiivsed kursused. Käesoleva kategooria alt leiad kingitusi inimesele, keda köidab aktiivne eluviis. Inimesele, kes soovib end pidevalt proovile panna ja ei peatu pea millegi ees. Samalaadseid elamusi võite kohata ka aktiivse meelelahutuse kategooriast, mille leiate lehekülje ülaosas paiknevast menüüst. Sellega asi aga ei piirdu. Aktiivsed kursused kategooria alt võite leida kingitusi ka neile, kes soovivad end pidevalt uute teadmiste või mõne uue oskuse näol täiendada. Kõike tuleb tundma õppida, mida vähegi saab - nõnda on öelnud tuntud saksa kirjanik Erich Maria Remarque. Lisaks aktiivsetele kursustele leiab meie valikust ka erinevaid kunstikursuseid ja harivaid kursuseid.
Ühed populaarseimad elamused antud kategooria all on vaieldamatult erinevad langevarjuhüpped. Meie valikust leiab hüppeid nii dessentvarjuga kui ka tiibvarjuga. Kõige ekstreemsem hüpe oleks aga muidugi tandem langevarjuhüpe. Viimase puhul on hüppe kõrguseks 2500 kuni 4000 meetrit. Pakume ka erinevaid aerusurfi matkasid - naudi kvaliteetaega merel maagilise päikeseloojangu saatel! Kui tunned, et säärane aerusurfi elamus võib aga lahjaks jääda, siis soovitaksime proovida elamusterohket veelauasõitu, millega käsikäes toimub otseloomulikult ka koolitus. Aktiivsed kursused alla on Kingitus.ee lisanud ka erinevaid partnerjooga ja akrojooga elamusi, kuid ka kütkestavaid postitantsu eratunde. Lisaks pakume kursuseid, kus on sul võimalik oma kätega valmistada kas hõbedast kõrvarõngaid või sõrmuseid.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18