Ratsutamine simulaatoril Primus

0.0 0 tagasisidet

Ratsutamine simulaatoril Primus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

60,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Teadmatusest teadlikuks

Ratsutamine- see on imelihtne! Kas ikka on? Ratsutamine on võrratu spordiala, mis treenib keha ja hinge. Ratsutamise simulaator on nagu päris hobune- liigub ja reageerib ratsaniku antavatele märguannetel nagu ratsahobune. Aga erinevalt päris hobusest ei ehmu ega väsi simulaator kunagi. Just see muudab ratsutamise simulaatori väga eriliseks. Samuti parandab ratsutamine tasakaalu ja kehahoiakut. Primusega on võimalik teha päris trenni, hüpata üle takistuste ja keskenduda erinevatele harjutustele, ja ka sõita vabalt maastikul. Endale üllatuseks võid märgata, et ratsutamine treenib ka lihaseid, mille olemasolust sa teadlik ei olnud.

Mida kingitus sisaldab?
 50 minutit eratreeningut ratsutamise simulaatoril.

Ole sa noor või vana, algaja või edasijõudnud, kingitus sobib igaühele. Kui oled oma peas mõnda aega veeretanud mõtet, et tahaksid ratsutamist proovida, siis tee seda nüüd!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

50 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Simulaatori ratsaniku kaalulimiit on 100 kg.
Treeninguid viiakse läbi eesti ja inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teadlik Ratsanik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta