2-tunnine romantiline ratsamatk

4.6 24 tagasisidet

2-tunnine romantiline ratsamatk


Tartu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Üllatage oma kallimat või lähedasi romantilise ratsamatka kogemusega

Ratsutamisega kaasneb palju positiivset energiat, meeldiv füüsiline koormus ja hobustel on eriline võime viia mõtted igapäevamuredelt eemale.


Mida kingitus sisaldab? 
Matkajuhi saatel ratsutate läbi lummavalt ilusa Eesti looduse, silmitsedes samal ajal päikeseloojangut. Teil on ka võimalus hobuseid harjata ning matkaks ette valmistada.

Kellele kingitus sobib? Algaja või edasijõudnud - vahet ei ole, oleme kindlad, et antud kingitus meeldib kõigile.

RahvaMatkad on ettevõte, kes on ühendanud inimesed kelle hobi on ka tema kutsumuseks, kes armastavad oma tööd ning tahavad seda jagada teistega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Soojad, tuulekindlad riided ja kinnised jalatsid. Võtke kaasa kindad.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne ratsaretke antakse suuline õpetus, mis kuulub hinna sisse. Hästi treenitud hobustega saavad ka esmaratsutajad hakkama.
Broneeritud aeg kuulub tasumisele, kui broneerija ei ilmu kohale või tühistab broneeringu vähem kui 24h ennem.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Rahvamatkad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 24 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Käidy

Tere, Ratsapere. Meie elukaaslasega jäime väga rahule, see matk oli nii rahustav ja mõnus, aitäh et pakute sellist naudingut. Ka hobused kellega matkasime olid tublid ja rahulikud . Ausalt väga hea kogemus ja väga hea teenindus. Olge sama tegusad????????????edu teile !!! ????????

Eveli

Väga tore oli, kaaslane kes esimest korda ka proovis hobuse seljas olemist ja ratsutamist jäi väga rahule. Meie matkajuht oli väga meeldiv ja alati hoidis meil silma peal ning jutustas. Kindlasti külastame veel.

 

Eriti mõnusaks tegi elamuse meeldiv ja suhtlusaldis instruktor. Matkarada, mis hobustega läbitakse on mitmekülgne ja huvitav. Jäime elamusega väga rahule.

Sirje

Imetore elamus. Matkasaatjad olid väga lahked ja sõbralikud ning jagasid meelsasti soovitusi, kuidas erinevates olukordades tuleks toimida. Rada, mille läbisime, oli samuti väga ilus. Sirje

Jüri

Tere Kingitus.ee

Tehtud matk hobuste seljas oli väga lahe kogemus. Kuna mina isiklikult viibisin hobusel esimest korda, kartsin ka veidi. Eneseületusena tundunud ettevõtmine sai igati vahvaks mälestuseks. Soojad soovitused!

Reisijuht Karin oli tasemel. Sellise professionaali käe all reisimist soovitaks julgelt ka teistele. Jäime abikaasaga igati rahule ja meenutame siiani toredaid hetki.

Seega eelkõige tänud oma sõpradele, kes selle kingituse mulle tegid. Suured tänud ka Karinile ja tema ustavatele ratsudele.
Samuti kingitus.ee meeskonnale jõudu ja jaksu. Keep going!

Lugupidamisega
Jüri

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka: