2-tunnine romantiline ratsamatk

5.0 20 tagasisidet

2-tunnine romantiline ratsamatk


Tartu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Üllatage oma kallimat või lähedasi romantilise ratsamatka kogemusega

Ratsutamisega kaasneb palju positiivset energiat, meeldiv füüsiline koormus ja hobustel on eriline võime viia mõtted igapäevamuredelt eemale.

 

Mida kingitus sisaldab? Matkajuhi saatel ratsutate läbi lummavalt ilusa Eesti looduse, silmitsedes samal ajal päikeseloojangut. Teil on ka võimalus hobuseid harjata ning matkaks ette valmistada.

Kellele kingitus sobib? Algaja või edasijõudnud - vahet ei ole, oleme kindlad, et antud kingitus meeldib kõigile.

RahvaMatkad on ettevõte, kes on ühendanud inimesed kelle hobi on ka tema kutsumuseks, kes armastavad oma tööd ning tahavad seda jagada teistega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Soojad, tuulekindlad riided ja kinnised jalatsid. Võtke kaasa kindad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne ratsaretke antakse suuline õpetus, mis kuulub hinna sisse. Hästi treenitud hobustega saavad ka esmaratsutajad hakkama.
Broneeritud aeg kuulub tasumisele, kui broneerija ei ilmu kohale või tühistab broneeringu vähem kui 24h ennem.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Rahvamatkad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 20 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

 

Eriti mõnusaks tegi elamuse meeldiv ja suhtlusaldis instruktor. Matkarada, mis hobustega läbitakse on mitmekülgne ja huvitav. Jäime elamusega väga rahule.

Sirje

Imetore elamus. Matkasaatjad olid väga lahked ja sõbralikud ning jagasid meelsasti soovitusi, kuidas erinevates olukordades tuleks toimida. Rada, mille läbisime, oli samuti väga ilus. Sirje

Jüri

Tere Kingitus.ee

Tehtud matk hobuste seljas oli väga lahe kogemus. Kuna mina isiklikult viibisin hobusel esimest korda, kartsin ka veidi. Eneseületusena tundunud ettevõtmine sai igati vahvaks mälestuseks. Soojad soovitused!

Reisijuht Karin oli tasemel. Sellise professionaali käe all reisimist soovitaks julgelt ka teistele. Jäime abikaasaga igati rahule ja meenutame siiani toredaid hetki.

Seega eelkõige tänud oma sõpradele, kes selle kingituse mulle tegid. Suured tänud ka Karinile ja tema ustavatele ratsudele.
Samuti kingitus.ee meeskonnale jõudu ja jaksu. Keep going!

Lugupidamisega
Jüri

Getter

Tere!

Ei suuda kuidagi tänast päeva kommenteerimata jätta...see oli lihtsalt parim kingitus! See oli minu esimene kord hobuse seljas ning tõesti väga ilus ja hea tunne oli, kõik argimured ja -mõtted olid peast pühitud, piisavalt turvaline, kuid samas täiesti uus ning huvitav kogemus :). Mõnus oli hobuse seljas vaikselt kulgeda, juttu puhuda ning ilusat sügisest loodust nautida. Ja minu, kui linnalapse jaoks, oli pärast hobuste keskel karjamaal olemine samuti suur elamus.

Ühesõnaga mina isiklikult jäin väga rahule :). Elukaaslane jäi ka rahule, kuigi ta vist lootis, et sõit on natuke vabam ja "metsikum", et saab natuke vabalt ka ringi ratsutada või kiiremat sõitu proovida. Samas on see täiesti mõistetav, et iseseisvam ja kiirem sõit on juba märksa ohtlikum ettevõtmine.

Aga kokkuvõttes jäime igati rahule. Tõeliselt armas ja ilus päev oli :)!

Getter

Rein

Tere!

Ratsamatk meeldis meile väga, toredad inimesed ja ilusad hobused, kindlasti soovitame ka teistele.

Lugupidamisega, kingisaaja

Vaadatud 5 - 6

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta