Sukeldumine ja sukeldumiskursused

Sukeldumine on uskumatult põnev ja meeliülendav tegevus. Sukeldumiskursused viiakse läbi imeilusates Eesti paikades kogenud instruktorite käe all. Kingi endale või lähedasele üks unustamatu kogemus!

Vaata lisaks ka: koolitused vees, kanuumatkad, jahid ja paadid.

Vali vaade
Tulemused: 11

Sukeldumine ja sukeldumiskursused

Otsid oma sõbrale või kallimale midagi erilist ja mõtted on täiesti otsas? Sellisel juhul tuleb teile appi elamuskingitus sukeldumise näol. Meie erinevate sukeldumise ja snorgeldamise elamuste alt leiad endale või oma sõbrale kindlasti sobiliku kingituse ja kustumatu seiklus on garanteeritud. Miks mitte muuta asja veel huvitavamaks – mine ka ise kaasa ning naudi lahedat päeva koos oma sõbra või kallimaga.

Sukeldumise juures on kõige olulisem, et säilitaksite rahu ja naudiksite kõike, mida vee all näha saate. Samuti märkate, et olles vee all on kõik hoopis aeglasem ja rahulikum ning tundub nagu aeg jääks seisma. Üldiselt on sukeldumise eelduseks eelnevalt teostatud koolitused ja dokumendid, kuid kasutades meie elamuskingitust, siis tehakse teile koolitus kohapeal ning eelnevalt midagi teha vaja ei ole.

Kui teile tundub, et tinavöö keha ümber sidumine põhja vajumiseks on hirmus, siis on alati variant valida ka snorgeldamine. Snorgeldamise puhul on teil peas mask ning seljas kalipso ning iga hetk on teil võimalus nägu veepinnale tõsta. Võib-olla on hea mõte kõigepealt minna veealuse vangla varemete kohale snorgeldama ning kui asi meeldib, siis järgmine kord juba samas kohas teha oma elu esimene sukeldumine? Mis iganes sündmus või tähtpäev vajab kingitust, siis võite kindel olla, et sukeldumine on valik millega mööda panna ei saa.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18