Proovisukeldumine kaldalt

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Proovisukeldumine kaldalt


Rummus või mujal Harjumaal
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Sukeldumine, sinu uus hobi?

Kas oled lapsepõlves unistanud merede põhjas ujumisest, aga ei tea, kas tegelikkuses ikka julged? Oled vaadanud telekast imelisi riffe ja kalu näitavat loodufilmi, aga ei tea, kas vee all on ikka võimalik hingata? Proovisukeldumine on just neile, kes vajavad vastust seda tüüpi küsimustele. Proovisukeldumine on mõeldud selleks, et PROOVIDA, kas vee all saab hingata ja kas sulle meeldib seal niipalju, et kursusele tulla. Sukeldumine on imeline hobi, mis annab sulle terveks eluks võimaluse näha, kogeda ja nautida seda dimensiooni, mis väga suurele enamikule maailma elanikkonnale igavesti nähtamatuks jääb.

Proovisukeldumine kaldalt sobib kõigile, kel vanust vähemalt 10 aastat.

Mida kingitus sisaldab?
 Briifingut, sukeldumist koos privaatse instruktoriga viie meetri sügavusele kuni 20 minutiks ning vajaliku varustuse renti.

KINGITUSEST

Asukoht

Rummus või mujal Harjumaal

Riietus

Ujumisriided ja rätik

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Kursust viiakse läbi eesti, inglise, vene ja soome keeles.
Võta kaasa ka oma joogivesi.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

MTÜ Eesti Sukeldujate Klubi

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta