Padi Rescue Diver ehk päästesukelduja kursus

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Padi Rescue Diver ehk päästesukelduja kursus


Rummu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

350,00 €

350,00 €

Kirjeldus

Oskused päästavad elusid

Päästesukelduja kursus on olnud alati üks kõige huvitavam, arendavam, aga huvitaval kombel ka kõige lõbusam sukeldumiskursus hobisukeldumise liinis. Kursus sisaldab mitmeosalist teooriat ja eksamit. Avavees harjutatakse kümmet eri harjutust sellisteks oludeks, nagu näiteks paanikas sukelduja päästmine ning kunstliku hingamise tegemine pinnal. Harjutused on põnevad ja annavad sulle oskuse näha ning ära tunda probleeme, peale mida leida neile lahendus. Lisaks harjutustele tehakse läbi ka erinevaid päästestsenaariumeid.

Päästesukelduja kursus on mõeldud AOWD taseme sukeldujale, kes on vähemalt 15 aastat vana.

Mida kingitus sisaldab?
 Teooriat, teooriaeksamit, kümmet erinevat harjutust avavees, vähemalt kahe stsenaariumi läbimängimist, varustuse renti kursuse ajaks ja rahvusvahelist litsentsi.

KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Ujumisriided ja rätik

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Kursust viiakse läbi eesti, inglise, vene ja soome keeles.
Harjutused toimuvad Rummu järves.
Võta kaasa ka oma joogivesi.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

MTÜ Eesti Sukeldujate Klubi

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta