Kingitused ülemusele

Kas töö juures toimus kingiloos? Kas olid juba välja mõelnud, mis ühele või teisele kolleegile kingituseks meeldida võiks, kuid tõmbasid loosikorvist hoopiski ülemuse nime? Pole probleemi - Kingitus.ee tõttab sulle appi. Oleme just selliste olukordade tarbeks kokku kogunud üle 100 erineva kingiidee, mis võiksid ka sinu ülemusele naeratuse suule tuua!

Samas - ka ülemus on üksnes inimene seega miks mitte üllatada teda ühe lõõgastava puhkusereisiga , mida ihkaks meist pea igaüks? Samuti võite pilgu peale visata ka kingitused kolleegidele  ja kingitused äripartneritele ) kategooriatele.

 

Vali vaade
Tulemused: 317
Vaadatud 60 - 317

Kingitused ülemusele

Ühe täiusliku kingituse leidmine võib vaid mõne hetkega tõeliseks peavaluks muutuda. Juba oma lähedastelegi kingitusi otsides võime end tundideks erinevatesse poodidesse kaotada ilma, et midagi meelepärast märkaks. Mis aga siis, kui pead kingituse tegema oma ülemusele? Inimesele, kes on nõnda autoriteetne ning kellele järjekordse kohvitassi kinkimine tundub kaugeltki liiga igav? Ehk oleks aeg kastist veidikene väljapoole mõelda ning kinkida ülemusele midagi, mis pakuks talle rohkelt erksaid mälestusi kogu eluks? Mälestusi, mida saab ta suvepäevadel ülejäänud kollektiiviga jagada ja mille eest oleks ta sulle veel pikka aega tänulik. Olgem ausad - kes meist ei sooviks oma ülemusega nõnda häid suhteid omada?
Siinkohal tõttaksime sulle appi! Kingitused ülemusele kategooria all on üle 100 erisuguse elamuse, mis annaksid ümbrikukingitusele hoopis uue tähenduse. Mõtle vaid, mis näoga vaataks sind ülemus, kui annad talle tavalise kingiümbriku, kuid avamisel leiab ta eest hoopiski langevarjuhüppe? Kingitus.ee valikus on erinevad langevarjuhüppeid, laskmispakette ja sõidukogemusi, mis paneks ka kõige karmimal ülemusel jalad ehk värisema. Kui sooviksid aga piirduda millegi rahulikumaga, siis võiksid kalduda mõne õhtusöögi poole. Lisaks tavalistele õhtusöökidele mainekates restoranides pakume ka erinevaid teemaõhtusööke, näiteks õhtusöök tõeliselt sita teenindusega. Muidugi ei tohi unustada, et ka sinu ülemus on üksnes inimene ning kes meist ei sooviks aeg-ajalt natukene puhata? Puhata näiteks ühe mõnusa lõõgastust pakkuva massaaži näol?

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18