Laskmine käsirelvadest - Maffia pakett

Järele proovitud!
5.0 13 tagasisidet

Laskmine käsirelvadest - Maffia pakett


Tallinn, Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

110,00 €

110,00 €

Kirjeldus

Hea sõnaga võidab palju, aga hea sõna ja relvaga võidab veel rohkem! (Al Capone) 

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest! Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas.

Mida kingitus sisaldab? Laskmist õpetab ning juhendab instruktor. Kokku 41 lasku.

• Glock 44.- Kaliiber .22lr. - Glock 44 koos summutiga. Eriüksuste poolt kasutatav vaiksete operatsioonide relv. 10 lasku.
• Revolver Ruger GP100 - Kaliiber .38SPL. - Soliidne, läikiv ja võimas revolver on alati olnud maffiameeste üks eelistusi. 5 lasku.
• Püstol TT-33 - Kaliiber 7,62x25. - Püstol TT (Tokarev).Püstol Vene maffia “ametlik” relv. Selle püstoli kuul on võimeline läbistama kergkuulivesti. Sellist püstolit kasutati ka 90-ndate alguses nn Neste tulistamisel. 5 lasku.
• Püstol Colt 1911 - Kaliiber .45ACP. - Colt 1911 on legendaarne Ameerika armee relv. Erineb oma töökindlusega, võimsama kaliibriga ja stabiilsusega. Ameerika Maffia lemmik püstol. 5 lasku.
• Snaipripüss Ruger 10/22 summutiga - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku.
• Püstol Desert Eagle - Kaliiber .50AE. - Maailma kõige võimsam püstol, mille välimus ütleb kõik. Kaal tühjalt 2 kg, tulelont kuni 3 meetrit. Iga maffiafilmi kohustuslik osa! 1 lask.
• Pumppüss Winchester - Kaliiber 12 - Taktikaline pumppüss. Relv saanud hellitava nime Mr Roomcleaner, kuna ta on efektiivne lähivõitlusel. 5 lasku.

 

Loe ka elamuse kohta meie blogist! 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta.
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Taktikalise Laskmise Keskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 13 tagasisidet

Järele proovitud!

Elis
Elis

Relvast laskmise kogemus oli adrenaliinirohke ja sõltuvust tekitav. Algselt oli hirm suur, kuna kartsin relva tagasilööki, kuid hirm oli asjata. Instruktori õpetussõnad olid väga kasulikud ja informatiivsed, sai ka palju uut relvade kohta teada. Instruktori sõnad vastasid tõele - naistel on tõesti täpsem käsi kui meestel. Kindlasti külastame TLK'd õige pea uuesti!

Miks seda elamust kogeda?
• hea võimalus end välja elada
• saad treenida täpsust
• natuke adrenaliini teeb tervisele head!


Kliendid on öelnud

Alexander

Käisin Taktikalise Laskmise Keskuses laskmas. Lahe kogemus. Võimalus lasta Desert Eagle'ist oli ilmselt kogu külastuse tipphetk. Külastaks teinekordki.

 

Vaga meeldis!

Marko

See oli väga tore kogemus, mis jääb kindlasti pikaks ajaks meelde. Instruktor oli ka tasemel ja aitas igati kaasa hea kogemuse omandamisel.

Aleksei Gornostajev

SUPER!

Liina

Väga lahe oli. :D

Vaadatud 5 - 7

Soovitame vaadata ka: