Valikuga kinkekaart

Laskmine käsirelvadest - Maffia pakett

Laskmine käsirelvadest - Maffia pakett


Tallinn
1 In.

80 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
80 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hea sõnaga võidab palju, aga hea sõna ja relvaga võidab veel rohkem! (Al Capone) 

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest! Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas.

Mida kingitus sisaldab? Laskmist õpetab ning juhendab instruktor. Kokku 41 lasku.

• Püstol Ruger MK3 - Kaliiber .22lr. - Ruger MK3 koos summutiga. Eriüksuste poolt kasutatav vaiksete operatsioonide relv. 10 lasku.
• Revolver Ruger GP100 - Kaliiber .38SPL. - Soliidne, läikiv ja võimas revolver on alati olnud maffiameeste üks eelistusi. 5 lasku.
• Püstol TT-33 - Kaliiber 7,62x25. - Püstol TT (Tokarev).Püstol Vene maffia “ametlik” relv. Selle püstoli kuul on võimeline läbistama kergkuulivesti. Sellist püstolit kasutati ka 90-ndate alguses nn Neste tulistamisel. 5 lasku.
• Püstol Colt 1911 - Kaliiber .45ACP. - Colt 1911 on legendaarne Ameerika armee relv. Erineb oma töökindlusega, võimsama kaliibriga ja stabiilsusega. Ameerika Maffia lemmik püstol. 5 lasku.
• Snaipripüss Ruger 10/22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku.
• Püstol Desert Eagle - Kaliiber .50AE. - Maailma kõige võimsam püstol, mille välimus ütleb kõik. Kaal tühjalt 2 kg, tulelont kuni 3 meetrit. Iga maffiafilmi kohustuslik osa! 1 lask.
• Pumppüss Winchester - Kaliiber 12 - Taktikaline pumppüss. Relv saanud hellitava nime Mr Roomcleaner, kuna ta on efektiivne lähivõitlusel. 5 lasku.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 16. eluaastat (k.a).
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalikTeised valikud

Järele proovitud!

Elis

Relvast laskmise kogemus oli adrenaliinirohke ja sõltuvust tekitav. Algselt oli hirm suur, kuna kartsin relva tagasilööki, kuid hirm oli asjata. Instruktori õpetussõnad olid väga kasulikud ja informatiivsed, sai ka palju uut relvade kohta teada. Instruktori sõnad vastasid tõele - naistel on tõesti täpsem käsi kui meestel. Kindlasti külastame TLK'd õige pea uuesti!

Miks seda elamust kogeda?
• hea võimalus end välja elada
• saad treenida täpsust
• natuke adrenaliini teeb tervisele head!


Kliendid on öelnud (6)

Kommentaare(6)
1 2 3 4 5
 

Vaga meeldis!

Marko

See oli väga tore kogemus, mis jääb kindlasti pikaks ajaks meelde. Instruktor oli ka tasemel ja aitas igati kaasa hea kogemuse omandamisel.

Aleksei Gornostajev

SUPER!

Liina

Väga lahe oli. :D

Борис

Здравствуйте, "Команда Kingitus"!

Благодарю Вас за подарок. Понравилось, что предоставлялся достаточно большой срок для возможности использовать право посещения мероприятия. Подарок был неожиданным, название грозным "Maffia" и уж точно запомнится надолго.
С уважением Борис.

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta