Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Laskmine käsirelvadest - Eksklusiivne pakett

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Laskmine käsirelvadest - Eksklusiivne pakett


Tallinn, Tartu
1 In.

85 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
85 €

Kingitus tõelisele mehele!

Uskumatu võimalus tulistada ise erinevatest käsirelvadest! Lasta saab lisaks tavalistele ka erinevatest eriüksuse relvadest. Laskmist õpetab ning juhendab instruktor. Kokku 62 lasku. Ootatud on ka laskmishuvilised naisterahvad!

Mida kingitus sisaldab?
• Püstol Glock 17 - Maailmakuulus 9mm püstol. Relv on pooleldi plastikust ja on kasutusel paljudes riikides jõustruktuuride relvana. 10 lasku
• Revolver Ruger GP 100 - Kaliiber .38SPL. - Soliidne, läikiv ja võimas revolver on alati olnud maffiameeste üks eelistusi. 5 lasku
• Vintpüss M4 - Kaliiber 5,56x45. - M4 taktikaline karabiin koos holograafilise sihikuga. Ameerika jalaväe kõrgtehnoloogiline poolautomaatrelv, mida kasutatakse nii tavasõdurite kui eriüksuste poolt. Kuuli algkiirus on üle kilomeetri sekundis! 10 lasku.
• Püstol Desert Eagle - Kaliiber .50AE. - Maailma kõige võimsam püstol, mille välimus ütleb kõik. Kaal tühjalt 2 kg, tulelont kuni 3 meetrit. Iga maffiafilmi kohustuslik osa! 1 lask.
• Revolver Ruger Super Redhawk .454casull - Kaliiber .454 Casull Magnum. - Eestis ainuke selline relv! Relvandusajakirjade väitel tarbetult võimas käsitulirelv planeedil Maa. 1 lask.
• Automaat AK-47 - AK-47 aka Kalashnikov. Legendaarne poolautomaatne sõjarelv, mis ei vaja täiendavat tutvustamist. Väga hea vihateraapiaks! 30 lasku.
• Pumppüss Winchester - Kaliiber 12 - Taktikaline pumppüss. Relv saanud hellitava nime Mr Roomcleaner, kuna ta on efektiivne lähivõitlusel. 5 lasku.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 16. eluaastat (k.a).
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.



Teised valikud

Järele proovitud!

Kätlyn

Karm elamus!
Pole kunagi olnud kõige suurem relvade fänn ega kindlasti ei ole suurem fänn pärast seda elamust kuid suhtun neisse nüüd siiski lugupidamisega. Päris relva käes hoidmine tekitas minus väga äreva tunde. Olles nüüd ise erinevatest relvadest tulistanud saan alles päriselt aru millist hävingut saab nendega alla sekundiga teha. Adrenaliini mu veres pani see möllama kohe kindlasti ja kohati oli tunne, et oleksin nagu mingi seiklusfilmi võtetel, mitte reaalses elus. 
 

Miks seda elamust kogeda?

  • lööb adrenaliini lakke
  • turvalises keskkonnas saab õppida relvi tundma ja instruktorite valvsa pilgu alla saab ka nendest laskmist proovida
  • relvade valik on muljetavaldav

 


Kliendid on öelnud (13)

Kommentaare(13)
1 2 3 4 5
Vadim Strukov

Fantastic!!!

Martin

Vägev elamus!

Gretta

Väga äge oli! Hirm oli alguses suurem, kui asi väärt oli. Nüüd tahaks uuesti juba minna.

Roman

Väga vinge koht. Ilus, puhas ja soe. Teenindus on kõrgtasemel!!!

Kadri

Väga põnev ja huvitav kogemus. Instruktor oli oma ala ekspert ja tundsin ennast selles mõttes väga turvaliselt. Siiski käed veidi värisesid, sest esimene kokkupuude elus relvast lasta. Aitäh hariva ja ägeda kogemuse eest!

1 2 3

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta