Jahilaskmise täispakett

0.0 0 tagasisidet

Jahilaskmise täispakett


Männiku
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Sõpradega jahilasketiiru

Männiku Jahilasketiir on koht adrenaliiniotsijale! Just seal saad panna ennast proovile punaste lendavate taldrikute pihta tulistamises. Jahilaskmine on praktiliselt ainus laskmisala, kus märgi tabamine lõhub päriselt midagi ära. See sport pakub põnevust ja närvikõdi nii laskjale kui ka pealtvaatajatele.

Pole oluline, kas oled juba kogemustega laskja või täiesti algaja, laskmine on sobilik kõigile.

Mida kingitus sisaldab?

• Ohutusreeglite tutvustus
• 25 märki jahilaskmise harjutamiseks
• Kõik vajaminevad padrunid
• Kuulmiskaitsed ning laskmisprillid
• Jahirelva rent
• Sõbralik ja professionaalne instruktor

Jahilaskmise täispakett on kohustuslik kõigile adrenaliinijanustele ning eriliste elamuste otsijatele. Võimsama elamuse saad, kui tuled suurema grupiga.

Soovid korraldada lasketiirus oma üritust ning sõprade või kolleegide vahel sõbralikku võistlust? Alates kolmest osalejast lisandub paketti 15 märgi võistlus, 10 märgiga kiirtule finaal ning auhind parimale laskurile. Alates kümne osalejaga gruppidele on auhinnad ka teisele ja kolmandale kohale. Võimalik on organiseerida lisaauhindu.


KINGITUSEST

Asukoht

Männiku

Riietus

Riided ja jalanõud peaksid olema mugavad ja nendes peaks olema lihtne liikuda.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Iga lisanduv inimene 90 €. Grupi suurusele piiranguid ei ole, tule kas või koos saja inimesega.

Üritus kestab 1,5 tunnist 8 tunnini, olenevalt grupi suurusest. Ürituse kestvust on võimalik ka kliendi soovi järgi planeerida.

Alates 18. eluaastast. Tiiru on oodatud koos vanematega laskma ka 12+ vanuses lapsed.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Männiku Jahilasketiir

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta