Vinge UTV-seiklus Männikul

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Vinge UTV-seiklus Männikul


Männiku
1-2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

120,00 €

120,00 €

Kirjeldus

Elevust, põnevust ja seiklust täis kogemus

Vinge UTV-seiklus annab võimaluse proovida, milleks Polaris RZR XP 1000 võimeline on. Ukerda puude vahel ja metsaradadel, pane masin proovile liivadüünidel ning kruusateedel- Männiku mitmekesine maastik on suurepärane üheks adreniilirohkeks off-road elamuseks.

UTV (Utility Task Vehicle) on vastupidav maastikusõiduk, mis on mõeldud liikumiseks raskesti läbitaval maastikul. Masinatel on nelikvedu, kõrge kliirens ning tugev raam, mis muudavad UTV-d ideaalseks kivise maastiku, järskude tõusude ja konarlike radade läbimiseks. UTV-ga sõitmine on põnev ja adrenaliinirohke elamus, mis annab sulle võimaluse avastada loodust täiesti uuel viisil.

Mida kingitus sisaldab? 


• UTV renti üheks tunniks
• UTV transporti Männikule
• Kiiret koolitust masina ohutust kasutamisest
• Kuni 2 kiivrit (eelnevalt kokku leppida)
• Paagitäis kütust (ei pea tagastamisel täis tankima)
• Rendilepingut sõitja(te)ga

UTV-sõit Männikul on meeldejääv ja põnev elamus, mis sobib kõigile, kes armastavad looduses olemist ning ektreemseid elamusi.

KINGITUSEST

Asukoht

Männiku

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Sõitja peab esitama kehtiva B-kategooria juhiloa. Rentnik vastutab kõikide kahjustuste eest, mis on masinale tekkinud juhi või kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu.
Kaassõitja vanusel piiranguid ei ole.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

UTV Rent Eestis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta