Kingitused Anija vallas

Kas otsid kingitust loodussõbrale Tallinnast mitte liiga kaugel? Kingitused Anija vallas sobivad selleks ideaalselt. Koertemõisa külastus, mootorsaanisõit, matkad ja seiklused Kõrvemaal - oleme siia kategooriasse kokku kogunud elamuskingitused, mis pakuvad võimalust veeta aega vabas õhus ning nautida Eesti kaunist loodust. Kingi aktiivne puhkus looduses, mis tervendab keha ja vaimu ning annab energiat argieluga silmitsi seista.


Ei leidnud siit sobivat kingitust? Vaata ka: kingitused Harjumaal ja kingitused Tallinnas.

Vali vaade
Tulemused: 21

Kingitused Anija vallas

Anija vald Harju maakonna idaosas on ideaalne sihtkoht looduse ja kultuurihuvilistele! Maaliline piirkond pakub rikkalikult ajaloolisi paiku, kauneid loodusradu ja mitmekesiseid vaba aja veetmise võimalusi. Kehra väikelinnast leiab ajaloolise Kehra raudteejaama ja koduloomuuseumi, mis annab põneva ülevaate piirkonna ajaloost. Anija mõis on tuntud oma suurepärase arhitektuuri ja kauni pargi poolest. Võluv Aegviidu alev piirneb Kõrvemaaga, mis on matkahuviliste paradiis. Metsad, rabad ja järved teevad Kõrvemaast ideaalse paiga jalgratta-, suusa- või jalgsi matkadeks. Anija vald on täis võluvaid külakesi, kus saad kogeda tõelist Eesti külalislahkust ja traditsioone. Maalilised vaated, lõputud matkarajad, värske õhk, rahu ja vaikus - Anija vald on ideaalne paik aktiivseks puhkuseks!


Kingitus.ee pakub Anija vallas erinevaid elamuskingitusi. Kingi oma lähedasele matk huskydega või mootorsaanisõit. Perele sobib kinkida FAT-rattamatk, vibuseiklus, räätsamatk või discgolf. Midagi sobivat leiad igale aktiivse puhkuse ja looduse armastajale.

Anija meestel on Tallinnas käidud, nüüd on aeg Tallinna meestel Anijasse minna!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18