Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Saunateraapia kahele

0.0 0 tagasisidet

Saunateraapia kahele


Metsaveere, Vetla küla, Anija vald
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

140,00 €

140,00 €

Kirjeldus

Saunateraapia ei ole mitte pelk saunaskäik, mida me oleme tavapäraselt harjunud tegema, vaid see on midagi palju enamat!

Saunal on Eesti kultuuris ja pärimuses oma kindel koht. Saun on olnud läbi sajandite eestlaste pühapaik. Saun on see koht, kus Eesti inimene lõõgastub ja tasakaalustub. Ka tänapäeval kasutab eestlane sauna jätkuvalt lõõgastumiseks ja pingetest – nii füüsilistest kui ka vaimsetest vabanemiseks, ka erinevad valud saavad saunas leevendust.

Mida kingitus sisaldab? Et veelgi tõhustada sauna mõju pakutakse mitte lihtsalt sauna, vaid saunateraapiat. Saunameistrid pakuvad teile tõelist elamust. Saunateraapias käiakse teadlikult saunas. Kogu protseduur on justkui rituaal. Kõigepealt aetakse kere kuumaks, siis tuleb väike jahutus ning taas lavale, kus saunaline heidab kõhuli lavale. Saunalist viheldakse mõnusas rahulikus tempos, tema nahka kooritakse looduslike vahenditega. Peale vihtlemist on taas aeg end värskendada, et järgmise ringi ajal võtta vastu massaaž meega otse saunalaval.


KINGITUSEST

Asukoht

Metsaveere, Vetla küla, Anija vald

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Soonetasuja / Maavägised

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: