Verikupp

0.0 0 tagasisidet

Verikupp


Tallinn, Vanalinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

85,00 €

85,00 €

Kirjeldus

Verikupp

Verikupu ravitoime ei seisne vaid «halva vere» eemaldamises, vaid kupu tekitatud ärrituses, mis parandab verevarustust ja organismi üldist toimimist. Vere kogus, mille inimene selle protseduuri käigus kaotab, on võrreldav doonori antuga. See on inimeseti erinev – mõnel ei tule peaaegu üldse verd. Vere hulk oleneb sellest, kui pinges või haige on ravitav piirkond.
Kupupanemise tulemusena nädala jooksul kogu organism puhastub, seda võib nimetada ka organismi restardiks.

Toime:
· Staaside kõrvaldamine (vereringe halvenenud), paraneb lümfi- ja vereringe ning seetõttu ka kudede ainevahetus (nn apelsinikoorenahk väheneb)
· Ajutine vererõhu tõus
· Pulss normaliseerub
· Biokeemilised positiivsed muutused
· Vähenevad tursed
· Väljutatakse jääkained
· Vähenevad lihaspinged ja spasmid
· Ainevahetus paraneb kogu organismis

Mida kingitus sisaldab? 1 kordne Verikupu ravi


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Vanalinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 kord.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine

Verekupul on vähe vastunäidustusi kuid lastele, noortele kuni 20a ja rasedatele seda siiski ei tehta. Samuti ei tehta verikuppu aneemia korral, kestva vähiravi ajal, palaviku ja põletikuga ka HIV on vastunäidustus, ei tohi teha juhul kui inimesel on probleeme verehüübivusega või ta tarbib verevedeldajaid.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Soonetasuja / Maavägised

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta