Siberi Huskyde ja Alpakade külastus kahele

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Siberi Huskyde ja Alpakade külastus kahele


Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa
1-2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

40 €

40 €

Elamuse kirjeldus

Põgene linnakärast eemale koos perega ja tutvu ülimalt armastusväärsete huskyde ning alpakadega

Paasiku koertemõis on Tallinast 35 km kaugusel asuv puhkekeskus. Hetkel elab koertemõisas 19 Siberi Huskyt. Koeri on kasvatatud juba ligi kümmekond aastat. Siberi Huskyd on väga sõbralikud ja nad armastavad palju liikuda, seepärast leidub Paasikul tegevusi aastaringselt.

Mida kingitus sisaldab?
• Siberi Husky tõu tutvustamine, kus räägitakse lähemalt Siberi Husky tõust, ajaloost, iseloomust ning kasutusaladest. Kohalikke koeri saab paitada ning kallistada.
• Alpakade tutvustamine, kus jagatakse põnevat informatsiooni alpakade ajaloo, päritolu ning kasutuse kohta. Lisaks saab neile ka maiustust anda.

KINGITUSEST

Asukoht

Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 24 tundi enne toimumist, vastasel juhul kaotab kinkekaart kehtivuse.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paasiku koertemõis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Carmen Klooren
Carmen Klooren

Tõeliselt kihvt  ja meeldejääv kogemus! Kindlasti tahan minna sinna ka tagasi koos oma perega ja võtta ka lapsed kaasa. Koerad olid väga sõbralikud ja armsad. Kohapeal olid veel alpakat ja poni, keda sai toita. Kohale jõudes tehti meile tutvustus mõisa hoonetest ja tutvustati koeri, kes olid igati mänguhuvilised ja võtsid meie kallid ja paid soojalt vastu. Matkale minnes saime valida, kas võtame 1 või 2 kutsat kaasa ja nad pandi nööriga õmber keha, see oli mugav ja tegi matkamise lumes isegi kergemaks. Matk ise oli 7km (lasterada 3km) ja saime jalutada nii lagendikul, jõe ääres kui ka metsa sees, mis oli väga tore, sest lumevallidest ümbritsetud mets oli lummavalt kaunis. Mõisa peremees ja perenaine olid väga sõbralikud ja postiivsed ja tekitasid sooja koduse tunde. Kindlasti lähen ka kevade poole ja ka soojemal ajal kutsadega matkama ja usun, et lastele on see samuti suureks elamuseks. 

 


Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta