Matk Siberi Huskydega kahele

Järele proovitud!
5.0 25 tagasisidet

Matk Siberi Huskydega kahele


Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

Mine linnakärast eemale ja tutvu nende ülimalt armastusväärsete koertega!

Paasiku koertemõis on Tallinast 35 km kaugusel asuv puhkekeskus, kus elab 25 Siberi Husky tõugu koera. Kõik sealsed koerad on väga sõbralikud ning armastavad palju liikuda, seepärast leidub Paasikul erinevaid tegevusi aastaringselt.

Mida kingitus sisaldab?

• Paasiku koertemõisa külastust, mille käigus räägitakse lähemalt tõust, koerte iseloomust, kasutusaladest jms. Külastajad saavad tutvust teha kõigi kenneli koertega, neid saab ka paitada ja pilte teha.
• Jalgsimatk koos Siberi Huskydega - saad valida endale meelepärase koera. Koer kinnitatakse Sinu külge spetsiaalsete rakmetega. Matka pikkuseks orienteeruvalt 7 km.
• Peale matka ootavad maiust ja paisid ka alpakad ja poni.

NB! Matkad toimuvad grupis. Privaatmatka soovist tuleb aja broneerimisel teada anda.


KINGITUSEST

Asukoht

Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

2,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 24 tundi enne toimumist, vastasel juhul kaotab kinkekaart kehtivuse


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paasiku koertemõis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 25 tagasisidet

Järele proovitud!

Carmen Klooren
Carmen Klooren

Tõeliselt kihvt ja meeldejääv kogemus! Kindlasti tahan minna sinna ka tagasi koos oma perega ja võtta ka lapsed kaasa. Koerad olid väga sõbralikud ja armsad. Kohapeal olid veel alpakat ja poni, keda sai toita. Kohale jõudes tehti meile tutvustus mõisa hoonetest ja tutvustati koeri, kes olid igati mänguhuvilised ja võtsid meie kallid ja paid soojalt vastu. Matkale minnes saime valida, kas võtame 1 või 2 kutsat kaasa ja nad pandi nööriga õmber keha, see oli mugav ja tegi matkamise lumes isegi kergemaks. Matk ise oli 7km (lasterada 3km) ja saime jalutada nii lagendikul, jõe ääres kui ka metsa sees, mis oli väga tore, sest lumevallidest ümbritsetud mets oli lummavalt kaunis. Mõisa peremees ja perenaine olid väga sõbralikud ja postiivsed ja tekitasid sooja koduse tunde. Kindlasti lähen ka kevade poole ja ka soojemal ajal kutsadega matkama ja usun, et lastele on see samuti suureks elamuseks.

Miks külastada Paasiku koertemõisa?

  • Tore ja meeldejääv kogemus nii sinule kui su perele!
  • Jõukohane ja tervist turgutav matk ilusas looduses!
  • Koerad on nii sõbralikud ja armsad, et igasugused muremõtted kaovad!


Kliendid on öelnud

Evelyn

Olen suur loomasõber ja see kingitus läks 10000% mu südamesse. Need koerad, koht ja atmosfäär vajavad tõesti teie tähelepanu! Tallinn on ca 40 minuti kaugusel, mis teeb elamuse saamiseks mega mugavamaks!

Kuldar Nurk

Hea teenus kõigile. Leidlik süsteem. Teie kaudu leiavad inimesed elamusi, mida muidu ise ei leia. Ja firmad leiavad kliente. Igas mõttes vajalik.

Ethel Prants

Väga tore matk oli ning ka koerad olid igati vahvad ja armsad. Matk meeldis võga, on ka plaanis tulevikus uuesti minna.

Väga tore elamus!

Väga vahva talvine aktiivne tegevus värskes õhus. Jalutamine kiires tempos koertega koos peletab igasuguse külma ja koerad ise on nii armsad, et teevad omakorda südame soojaks :)

Tiia Johanson

Matk oli väga vahva ning jäime väga rahule! Pererahvas sõbralikud ning kindlasti lähme sinna tagasi!

Vaadatud 5 - 6

Soovitame vaadata ka: