Matk Siberi Huskydega kahele

Järele proovitud!
5.0 21 tagasisidet

Matk Siberi Huskydega kahele


Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

Mine linnakärast eemale ja tutvu nende ülimalt armastusväärsete koertega!

Paasiku koertemõis on Tallinast 35 km kaugusel asuv puhkekeskus, kus elab 25 Siberi Husky tõugu koera. Kõik sealsed koerad on väga sõbralikud ning armastavad palju liikuda, seepärast leidub Paasikul erinevaid tegevusi aastaringselt.

Mida kingitus sisaldab?

• Paasiku koertemõisa külastust, mille käigus räägitakse lähemalt tõust, koerte iseloomust, kasutusaladest jms. Külastajad saavad tutvust teha kõigi kenneli koertega, neid saab ka paitada ja pilte teha.
• Jalgsimatk koos Siberi Huskydega - saad valida endale meelepärase koera. Koer kinnitatakse Sinu külge spetsiaalsete rakmetega. Matka pikkuseks orienteeruvalt 7 km.
• Peale matka ootavad maiust ja paisid ka alpakad ja poni.

NB! Matkad toimuvad grupis. Privaatmatka soovist tuleb aja broneerimisel teada anda.


KINGITUSEST

Asukoht

Paasiku küla, Anija vald, Harjumaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 24 tundi enne toimumist, vastasel juhul kaotab kinkekaart kehtivuse


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paasiku koertemõis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 21 tagasisidet

Järele proovitud!

Carmen Klooren
Carmen Klooren

Tõeliselt kihvt ja meeldejääv kogemus! Kindlasti tahan minna sinna ka tagasi koos oma perega ja võtta ka lapsed kaasa. Koerad olid väga sõbralikud ja armsad. Kohapeal olid veel alpakat ja poni, keda sai toita. Kohale jõudes tehti meile tutvustus mõisa hoonetest ja tutvustati koeri, kes olid igati mänguhuvilised ja võtsid meie kallid ja paid soojalt vastu. Matkale minnes saime valida, kas võtame 1 või 2 kutsat kaasa ja nad pandi nööriga õmber keha, see oli mugav ja tegi matkamise lumes isegi kergemaks. Matk ise oli 7km (lasterada 3km) ja saime jalutada nii lagendikul, jõe ääres kui ka metsa sees, mis oli väga tore, sest lumevallidest ümbritsetud mets oli lummavalt kaunis. Mõisa peremees ja perenaine olid väga sõbralikud ja postiivsed ja tekitasid sooja koduse tunde. Kindlasti lähen ka kevade poole ja ka soojemal ajal kutsadega matkama ja usun, et lastele on see samuti suureks elamuseks.

Miks külastada Paasiku koertemõisa?

  • Tore ja meeldejääv kogemus nii sinule kui su perele!
  • Jõukohane ja tervist turgutav matk ilusas looduses!
  • Koerad on nii sõbralikud ja armsad, et igasugused muremõtted kaovad!


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Kuldar Nurk

Hea teenus kõigile. Leidlik süsteem. Teie kaudu leiavad inimesed elamusi, mida muidu ise ei leia. Ja firmad leiavad kliente. Igas mõttes vajalik.

Ethel Prants

Väga tore matk oli ning ka koerad olid igati vahvad ja armsad. Matk meeldis võga, on ka plaanis tulevikus uuesti minna.

Väga tore elamus!

Väga vahva talvine aktiivne tegevus värskes õhus. Jalutamine kiires tempos koertega koos peletab igasuguse külma ja koerad ise on nii armsad, et teevad omakorda südame soojaks :)

Tiia Johanson

Matk oli väga vahva ning jäime väga rahule! Pererahvas sõbralikud ning kindlasti lähme sinna tagasi!

Nele-Rita Põldma

Matk huskydega oli väga mõnus ja koerad olid väga armsad, jäin väga-väga rahule. :)

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta