Juuksehooldus

Juuksehooldus, uus soeng, pikad juuksed, lühikesed juuksed, lokkis juuksed, juuksuri külastus, korralikult trimmitud habe ja vuntsid, jumestus - juuksehoolduse kinkekaart on suurepärane kingiidee neile, kes soovivad oma välimust värskendada või muuta. Siit leiad erinevaid professionaalide poolt pakutud juuksehooldusi, juukselõikusi, stiilimuutusi ja palju-palju muud!

Avasta ilumaailm ILU ja SPA kategooriast.
Vali vaade
Tulemused: 6

Kuidas kasutada juuksehoolduse kinkekaarti?

Öeldakse, et juukselõikus või juuste värvimine on märk sellest, et tahetakse oma elu muuta või alustada uut etappi. Olgu siis tegemist elumuutusega, sooviga olla valmis uueks tööks või lihtsalt eneseväljendusega - kingitus.ee aitab selle ellu viia! Juuksehoolduse professionaalid aitavad täita su unistuse ja tõsta enesekindlust. Lokid, poisipea, pikad juuksed, ilus tukk, šikk meeste lõikus, hoolitsetud habe ja vuntsid, juuksehooldus - valik on sinu! Kingi endale või oma lähedasele elamus, mis annab kauni välimuse ja hea enesetunde!

Juuksed on parim viis eneseväljenduseks

Juuksed ja habe on kahtlemata osa meie välimusest. Enamasti on ilusad juuksed need, mis esmamuljel meelde jäävad. Samamoodi on juuksed need, mida ise esimesena märkame kui peeglisse vaatame või läbi ekraani koosolekul või kursusel osaleme. Õnneks on juuksestiil kergesti muudetav ning sellele lisatud jumestus võib anda täiesti uue välimuse. Juuksed on meie välimuse lahutamatu osa ning oluline eneseväljenduse element. Et meie välimus annaks vau efekti, on vaja head juuksurit, kes oskab juustest parima välja tuua. Juuksehoolduse kinkekaart on selleks ideaalne! Proovi midagi uut - lõikust, värvi või stiil! Professionaalsed stilistid aitavad valida parima soengu, mis toob esile su tugevused ja aitab tunda end enesekindlamalt. Samuti saab teada, milliseid juuksehooldustooteid kasutada. Vali üks meie kinkekaartidest ja ülejäänud töö teeb professionaalne juuksur!

Kuidas hoolitseda pikkade juuste eest?

Juuksed vajavad tähelepanu, et need näeksid välja terved ja läikivad. Kahjuks on töö- ja kohustustega täidetud igapäevaelus sageli raske leida aega korraliku hoolduse jaoks ning paljud kahjulikud harjumused mõjutavad meie juukseid negatiivselt. Kuidas poputada oma juuksed taas elule? Vali juuksehooldus, mis annab su juustele tagasi tervise, ilu ja jõu. Juuksuri külastus on suurepärane viis oma juuste eest hoolitsemiseks. Unusta lõhenenud otsad ja kuivad juuksed. Nüüdsest säravad su juuksed nagu kunagi varem ja sa oled veelgi lummavam kui tavaliselt!

Kuidas muuta juuksed ja habe täiuslikuks?

Kas soovid täiuslikku soengut, mida ei peaks päeva jooksul kohendama? Kas soovid oma lähedastele muljet avaldada? Soovid teada, mida teha, et juuksed ja habe alati silma paistaksid? Juuksed ja habeme saab korda Pardur töökojas. Pardur pole lihtsalt klassikaline juuksurisalong, vaid mõnus kohtumispaik meestele, kus lisaks heale seltskonnale saadakse ka hoolitsetud välimus. Pardur on vana eestikeelne sõna, mis tähendab nii juuksuritöökoda kui ka habemeajajat ning sellest tulenevalt pakutakse lisaks juukselõikusteenusele ka traditsioonilist habemeajamist. Parduris töötavad oma ala meistrid, kelle motoks on laitmatu professionaalsus. Parduri juuksuritöökoja kinkekaart sobib ideaalselt kingituseks oma sõbrale, isale või elukaaslasele.

Kuidas kasutada juuksehoolduse kinkekaarti?

Juuksehoolduse kinkekaardi kasutamiseks tuleb teenuspakkuja juures endale sobivaks päevaks aeg broneerida ning kohale minnes end professionaalide kätte usaldada. Kingitus.ee kinkekaart kehtib kuni kolm aastat. Selle aja jooksul leiad kindlasti aega, et juuksurisalongi külastada, kuid meelt muutes on lihtne oma kinkekaart mõne teise elamuse vastu vahetada.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18