Eduka mehe pakett

0.0 0 tagasisidet

Eduka mehe pakett


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

500,00 €

500,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Edukas mees pakatab enesekindlusest ja teab, et soliidsel ja hoolitsetud välimusel on selles oma roll. "Eduka mehe pakett" on just talle sobiv kingitus, mille abil säilitada oma vitaalsus ja pidurdada protsesse, mis aastate lisandumisega tahes-tahtmata kaasnevad. Decus ilukliiniku lai teenusevalik võimaldab siluda kortse, parandada naha tervist, kontuurida keha, korrigeerida näo sümmeetriat, pidurdada juuksekadu ja palju muud. Protseduurivalikule piiranguid pole ja kinkekaardi summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab 500 € väärtuses Decus ilukliiniku teenuseid. Kingisaajale saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos.

Pakett sobib enesekindlale mehele, kellele meeldib enda eest hoolitseda.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: