Ratsutamine ja ratsamatkad

Hobused on ühed kõige rahulikuma olemusega loomad ja kuigi neid mõnikord paaniliselt kardetakse, siis tegelikult asjata. Kingi oma lähedasele inimesele üks mõnus elamus värskes õhus hobuste saatel. Meil on midagi kõigile: algajatele esimene ratsatund, kus alustatakse algmõistetest, kogenud ratsutajale juba pikem sõiduke ja paarikestele romantilised ratsamatkad. Kui aga otsid midagi ekstreemsemat, siis vaata hoopis käsirelvadest laskmise  pakette ja seiklusparkide külastusi.

 

Vali vaade
Tulemused: 13

Ratsutamine

Kas teadsid, et hobuste nahk võib saada päikeselt põletuse? Või, et üksi olles võivad nad langeda masendusse? Hobused on juba aastasadu olnud inimestele suurteks abimeesteks - transpordis, põlluharimisel ja paraku ka sõjapidamisel. Praegugi on neid maailmas üle paarisaja liigi. Teatavasti on hobustel suhteliselt väike aju, kuid nagu me oleme aru saanud, siis õigupoolest on hobused äärmiselt intelligentsed loomad. Tihti kardetakse neid nende suure kasvu ja hiiglaslike hammaste tõttu, kuid tegelikult on nad väga rahuliku loomusega taimetoidulised isendid. Arenguvajadusega inimestele on välja töötatud just võrdlemisi tulemuslik ratsutamisteraapia. Eestis keskendutakse sellise ravi osutamist peamiselt lastele. Maarjamaal on hetkel isegi paar kooli, kelle tunniplaani kuulub ratsutamisõpe.
Tänu hobustele oleme saanud aluse panna erinevate maasaaduste kasvatamisele, raudteede ehitusele ja tegelikult ka reisimisele. Isegi ju võimsust näitava mõõtühiku oleme nimetanud hobujõuks. Kingitus.ee pakub erinevaid ratsatunde nii algajatele kui ka edasijõudnutele, ratsamatkadest ponisõitudeni. Sellise kingituse valimisega saad kinkida meeldejääva emotsiooni värskes õhus koos rahustavate hobustega. Kindlasti saab kingisaaja teada ka uusi põnevaid teadmisi loomakeste kasvatamise, hoolitsemise, toitmise ja muude huvitavate teemade kohta. Ja kes teab? Äkki aitad tal kukutada hirmu hobuste ees, näidates, et tegelikult pole nendes midagi hirmsat. Hirmul on suured silmad, aga kas ka suuremad kui hobustel endil? Vali meie valiku seast sobiv pakett ja saa teada!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18