Meelelahutus ja tegevused Pärnus

Kas teadsid, et esimest korda napsas Pärnu endale suvepealinna aunimetuse juba 1996. aastal? Tegemist on paigaga, mis on meie kuldse suve, sooja päikese ja parimate emotsioonide allikas. Lisaks sellele peitub seal hämmastavas linnas ka hulgaliselt erinevaid elamusi, mis pakuvad mälestusi mitte ainult suveks, vaid kogu eluks!

Meelelahutus ja tegevused Pärnus kategooriast leiad midagi igale maitsele. Ole sa noor või vana, lastega või ilma - kui küsid "mida teha Pärnus?", siis vastus oleks "kõike".

Vali vaade
Tulemused: 204
Vaadatud 60 - 204

Kingitused Pärnus

Pärnu - see on meie kuldse suve, sooja päikese ja parimate emotsioonide allikas. See on meie suvepealinn, mis on eeskätt tuntud tänu oma ikoonilisele liivarannale. Madalaveelisele ja kiiresti soojeneva lahega liivarannale, mis asub Pärnu kesklinnast vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Rannajoon meelitab endani hulgaliselt päevitajaid ja suplejaid ka kõige kaugematest Eestimaa punktides - ilusamatel päevadel võib rannast läbi käia kuni kümneid tuhandeid inimesi. Lisaks sellele peitub seal hämmastavas linnas ka hulgaliselt erinevaid elamusi, mis pakuvad mälestusi mitte ainult käesolevaks suveperioodiks, vaid ka kogu eluks! Just nende imeliste elamuste leidmiseks on Kingitus.ee loonud kingitused Pärnus kingikategooria, mille all peitub üle 100 erisuguse elamuse.
Pärnu külje all asub auto24ring, mis on ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Seal saad end proovile panna nii Toyota GT86 kui ka ehedat sportlikku sõiduelamust pakkuva Porsche 911 Carrera S4 roolis. Toyota GT86 on tänaseks üle maailma noppinud mitmesuguseid auhindu. Lisaks on tegemist ka kolmekordse Top Geari aastaautoga erinevates kategooriates. Kui sõiduelamused sind ei kõneta ent sooviksid siiski väikest adrenaliinisüsti, siis võiksid ehk proovida ka flyboardi lendu - lenda kui superman. Kui eelistaksid aga pigem püsida vee pinnal, mitte selle kohal, siis sobiks sulle ehk kalapüügireis Pärnu jõel või lahel. Meie säravast suvepealinnast leiab ka üpris omanäolisi elamusi - näiteks põgenemine Pärnu vanglast või päästeameti põgenemistuba. Rahulikemale hingedele pakume erinevaid kursuseid, näiteks veinikursused, või lõõgastavaid puhkusepakette.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18