Valikuga kinkekaart

Peopakett Pärnu postitantsu stuudios

Peopakett Pärnu postitantsu stuudios


Pärnu
1-15 In.

135 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
135 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Otsid põnevaid elamusi tulevase tüdrukuteõhtu, sünnipäeva või hoopis poissmeeste õhtu jaoks Pärnus - oled täpselt õiges kohas!

Vertical Fitness Stuudio pakub mitmeid võimalusi kogemaks vägevaid elamusi! Neil on pisike ent võimas tiim, pikaajalise kogemusega postitantsu valdkonnas. Verical Fitnessis antakse endast alati 200%, et nendega veedetud aeg oleks meeliülendav kogemus! Saad läbida lõbusaid lühikoolitusi oma seltskonnaga. Tehke tutvust postitantsu trikkide alustega, toolitantsu, postitantsu exotic flow, striptantsu, hammocki või õhurõngaga. Elamus annab tüdrukuteõhtule, sünnipäevale või poissmeeste õhtule kihisevat vürtsi ja korraliku energiasüsti! Kui kahtlete tantsustiili valiku osas siis kirjuta/helista julgelt - Vertical Fitness oskab oskab soovitada.


Mida kingitus sisaldab? 50 minutit teie poolt valitud tundi ja 10 minutit jääb tehtud trikkide filmimiseks ja pildistamiseks. Ürituse ruumid on vastavalt kaunistatud ning vajaliku varustusega ette valmistatud. Enne koolitust kostitatakse seltskonda julgustava vahuveiniga ning peakangelane lahkub stuudiost oskusi tõendava diplomi ja 1x kinkekaardiga.

 

Sobilik seltskondadele erinevate ürituste korraldamiseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Sportlik riietus. Sõltuvalt treeningu valikust, kas pikad või lühikesed riided, täpsed juhised anname peale broneeringu tegemist.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-15 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta