Naiselikult vormi online-programm (3 kuud liitumine)

Soodus Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Naiselikult vormi online-programm (3 kuud liitumine)


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

40,00 € 57,00 € -30%

40,00 € -%
57,00 €

Kirjeldus

Tunne ennast oma kehas naiselikult ja kaunilt!

GraceFit online programm on mõeldud Sulle äge naine, kes Sa soovid liikuda järjepidevalt, aga spordiklubisse alati ei jõua. See on mõeldud naistele, kes sooviksid äratada oma naiselikkuse läbi elegantse ent tervisliku treeningu.

Liitu GraceFit online programmiga ja saavuta naiselikum vorm ning tunne ennast oma kehas paremini - iga nädal saad juhtnööre, kuidas treenida, toituda ja kuidas enda jaoks leida aega. Ükskõik, kus sa ei ela, programmi saad teha igal pool ja endale sobival ajal.

 

Mida kingitus sisaldab? Saad ligipääsu kokku 25+ trennivideole, toitumise videotele, kust leiad väga häid nõuandeid, kuidas kaotada mõned lisakilod ja parandada oma une kvaliteeti. Naiselikult vormi programmis on mitmeid häid soovitusi, kuidas hoida järjepidevalt head rütmi ja saavutada kontakt oma naiselikkusega.

Saavuta 2022 oma ilusaim vorm!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Treeni täpselt endale sobival ajal sobivas asukohas, programmi autor soovitab väga teha programmi 3 kuud, et saavutaksid kauni vormi ja oma soovitud tulemused.
Vajad joogamatti, internetiühendust.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

GraceFit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Evelyn
Evelyn

Viska endale väljakutse - muuda end igaveseks!
Kui sulle on raske leida motivatsiooni ja otsida ise pikka aega õiget programmi, siis see elamus sulle sobib. Treener on tõeline professionaal, kes teab oma tööst palju. Tema armas ja meeldiv hääletoon eemaldab närvilisuse ja sisendab enesekindlust. Ja mis oli minu jaoks kõige olulisem, oli see, et kõik on veebis saadaval ja ma saaksin kodust lahkumata hakata seda elamust täies mahus kasutama! Nautisin igat sekundit treeningut, sellesse protsessi täielikult sukeldudes. Ja ei tohi unustada ka meditatsiooni osa iga trenni lõpus, lõõgastavat muusikat, kus hinges on rahulikkus ja kergus. See aitab mitte ainult muuta oma keha sportlikku vormi ja noorendada, vaid annab ka võimaluse pisut endasse sukelduda!

 

Miks seda elamust kogeda?

 

  • Suurepärane treener, kes selgitab ja näitab ülesandeid väga lihtsalt ja hõlpsalt.
  • Raskusaste võimaldab teil tegeleda nii algajate kui ka profisportlastele.
  • Videotreeningud võimaldavad treenida iga ajal ja igal pool.
  • Vaimu ja keha kerguse tunne pärast treeningut!


Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta