Naiselikult vormi online-programm (3 kuud liitumine)

Soodus Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Naiselikult vormi online-programm (3 kuud liitumine)


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

40,00 € 57,00 € -30% Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €

40,00 € -%
57,00 €
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €

Kirjeldus

Tunne ennast oma kehas naiselikult ja kaunilt!

GraceFit online programm on mõeldud Sulle äge naine, kes Sa soovid liikuda järjepidevalt, aga spordiklubisse alati ei jõua. See on mõeldud naistele, kes sooviksid äratada oma naiselikkuse läbi elegantse ent tervisliku treeningu.

Liitu GraceFit online programmiga ja saavuta naiselikum vorm ning tunne ennast oma kehas paremini - iga nädal saad juhtnööre, kuidas treenida, toituda ja kuidas enda jaoks leida aega. Ükskõik, kus sa ei ela, programmi saad teha igal pool ja endale sobival ajal.

 

Mida kingitus sisaldab? Saad ligipääsu kokku 25+ trennivideole, toitumise videotele, kust leiad väga häid nõuandeid, kuidas kaotada mõned lisakilod ja parandada oma une kvaliteeti. Naiselikult vormi programmis on mitmeid häid soovitusi, kuidas hoida järjepidevalt head rütmi ja saavutada kontakt oma naiselikkusega.

Saavuta 2023 oma ilusaim vorm!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Treeni täpselt endale sobival ajal sobivas asukohas, programmi autor soovitab väga teha programmi 3 kuud, et saavutaksid kauni vormi ja oma soovitud tulemused.
Vajad joogamatti, internetiühendust.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

GraceFit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Evelyn
Evelyn

Viska endale väljakutse - muuda end igaveseks!
Kui sulle on raske leida motivatsiooni ja otsida ise pikka aega õiget programmi, siis see elamus sulle sobib. Treener on tõeline professionaal, kes teab oma tööst palju. Tema armas ja meeldiv hääletoon eemaldab närvilisuse ja sisendab enesekindlust. Ja mis oli minu jaoks kõige olulisem, oli see, et kõik on veebis saadaval ja ma saaksin kodust lahkumata hakata seda elamust täies mahus kasutama! Nautisin igat sekundit treeningut, sellesse protsessi täielikult sukeldudes. Ja ei tohi unustada ka meditatsiooni osa iga trenni lõpus, lõõgastavat muusikat, kus hinges on rahulikkus ja kergus. See aitab mitte ainult muuta oma keha sportlikku vormi ja noorendada, vaid annab ka võimaluse pisut endasse sukelduda!

 

Miks seda elamust kogeda?

 

  • Suurepärane treener, kes selgitab ja näitab ülesandeid väga lihtsalt ja hõlpsalt.
  • Raskusaste võimaldab teil tegeleda nii algajate kui ka profisportlastele.
  • Videotreeningud võimaldavad treenida iga ajal ja igal pool.
  • Vaimu ja keha kerguse tunne pärast treeningut!


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta