Valikuga kinkekaart

Glow Makeup profimeigikoolitus

Glow Makeup profimeigikoolitus


Üle Eesti
1 In.

49,90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49,90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Süvendatud koolitus kõigile meigihuvilistele

Meigikoolituse käigus omandad palju olulisi meigitehnikaid, mida professionaalsed jumestuskunstnikud kasutavad kaasaaegsete look’ide loomiseks. Õpid täiustama enda ja teiste naiste kaunist välimust, varjama väiksemaid iluvigu, väljendama ennast loovalt ning viid oma meigioskused uuele tasemele.

Kui soovid koolitust läbida enda meigioskuste arendamiseks ja täiustamiseks, saad harjutada enda peal, kui aga unistad põnevast jumestuskunstniku karjäärist, siis soovituslik on leida endale modellid meigitehnikate harjutamiseks.

Kõikidele online-koolituse osalejatele pakub Glow Makeup kool personaalset tuge, korraldades igakuiseid tasuta online-sessioone, kus Lana Vallo isiklikult vastab kõikidele küsimustele ja annab praktilisi soovitusi saadud oskuste rakendamiseks.

Samuti on võimalik võtta juurde ka individuaalseid praktikatunde Lana Valloga, seega soovi korral saad peale koolituse läbimist harjutada tehnikaid koolituse looja Lana Vallo juhendamisel.

Peale koolituse läbimist saavad kõik koolitusel osalejad personaalse tunnistuse rahvusvahelise ilukooli Glow Makeup poolt.


Kursusel õpid:

• valima pintsleid, töövahendeid ja kosmeetikat, hoolitsema nende eest ja kasutama neid parima tulemuse saavutamiseks;
• kasutama värviteooria põhimõtteid jumestuses värvide valimisel tehes jumestust nii endal kui ka teistel naistel:
• tegema nahka veatumaks, kasutades erineva tekstuuriga jumestuskreeme;
• kasutama highlighter’it ja varjuvärve professionaalselt, et luua näol sügavuse illusioon ning skulptuursem ilme;
• kergelt korrigeerima kulme ja täiustama nende kaunist kuju;
• efektiivseid silmakuju korrigeerimis- ja silmameigitehnikaid, mis toovad silmad esile ja teevad välimuse ilmekamaks;
• kaasaaegseid viise huuletoodete erinevate tekstuuridega töötamiseks, huulekuju korrigeerimiseks, huulte esiletõstmiseks või nude huulemeigi teostamiseks, muutes silmameigi veelgi väljendusrikkamaks;
• tundma ennast enesekindlamana töötades teiste naistega;
• tegema kauapüsivat jumestust, mis rõhutab loomulikku ilu.


Mida kingitus sisaldab? Koolitus koosneb 30 õppevideost ning on kavandatud nii, et saad kõik tehnikad omandada järk-järgult, alustades suhteliselt lihtsatest, seejärel liikudes edasi nõudlikumate meigitehnikate omandamiseni.

Koolitusel osalemiseks pole erinõudeid, piisab vaid sinu soovist õppida midagi uut iluvaldkonnast. Kõikide koolituste videote vaatamine võtab aega umbes 10 tundi. Lisaks videoõpetustele saad ka põhjaliku konspekti ja loetelu kvaliteetsetest kõrgelt hinnatud professionaalsetest kosmeetilistest toodetest, mida läheb vaja kõigi jumestustehnikate harjutamiseks.

Selleks, et saada koolitusest maksimumi, on soovituslik kõik tehnikad kasvõi üks kord järele proovida. See võtab aega kuni 20 tundi. Ideaalis aga oskuste täielikuks omandamiseks oleks hea teha kõiki tehnikaid 2-3 korda järele. Sel juhul võtab koolituse läbimine aega umbes 60 tundi, mis võrdub profimeigikoolituse läbimisega meigikoolis.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

20 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Koolitus on inglise keeles eestikeelsete subtiitritega.

Kord kuus korraldab Lana Vallo koolitusel osalejatele live-sessiooni, kus saab vastused kõikidele küsimustele, mis võivad tekkida koolituse läbimisel. Lisaks annab Lana ka personaalseid soovitusi igale osalejale.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta